reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, testy negatywne

Dołączył(a)
7 Marzec 2022
Postów
14
Hej dziewczyny,
Wiem że każda z nas jest inna i jej ciało reaguje inaczej. Pisze tutaj chyba dlatego, że w głębi duszy liczę na to że któraś z Was da mi cień nadziei..
Staramy się z narzeczonym o dziecko, aktualnie okres spóźnia mi się 3 dni. Zrobiła. Kilka testów negatywne.. sprawdzałam owulację za pomocą pasków testowych - przez kilka dni wychodziły pozytywne i w tym czasie kochaliśmy się bez zabezpieczenia. Aktualnie czuje się osłabiona, od 3 dni mam podwyższoną temperaturę 37,1 stopni, miewam chwilami nudności. Możliwe że zrobiłam testy za wcześnie bo licząc termin od ostatniego dnia miesiączki to dopiero wskazuje na 3 tydzień potencjalnej ciąży. Czy któraś z Was już na tym etapie maila pozytywne testy bądź badanie beta HCG?
 
reklama
Ciążę liczysz od ostatniej @, więc byłby to już 5tc.
Także zrób sobie betę, ale 3 dni spóźnienia to jeszcze jest norma dla cyklu.

No i testy owulacyjne robi się tylko do pierwszego pozytywnego. Kolejne już są nieważne. Chodzi jedynie o moment, by wyłapać, kiedy z negatywnego zrobił się pozytywny. Od tej chwili owulacja będzie w ciągu 24-36h.
Także to że Ci przez kilka dni wychodziły pozytywne, to nie znaczy, że wtedy była owulacja. One przez całą fazą lutealną potrafią wychodzić pozytywny. A to już jest PO owulacji.
 
Ciążę liczysz od ostatniej @, więc byłby to już 5tc.
Także zrób sobie betę, ale 3 dni spóźnienia to jeszcze jest norma dla cyklu.

No i testy owulacyjne robi się tylko do pierwszego pozytywnego. Kolejne już są nieważne. Chodzi jedynie o moment, by wyłapać, kiedy z negatywnego zrobił się pozytywny. Od tej chwili owulacja będzie w ciągu 24-36h.
Także to że Ci przez kilka dni wychodziły pozytywne, to nie znaczy, że wtedy była owulacja. One przez całą fazą lutealną potrafią wychodzić pozytywny. A to już jest PO owulacji.
Dziękuję za podpowiedź bo w sumie pierwszy raz używałam testów owulacyjnych. Czytałam właśnie że mogą wychodzić pozytywnie przez kilka dni. W takim razie zaczekam jeszcze kilka dni i zrobię betę jeżeli @ się nie pojawi.
 
Jeśli cykle masz regularne i masz 3 dni spóźnienia, to możesz dzisiaj pójść i zrobić badanie.
Po co się męczyć niewiedzą przez kolejne dni? 🤷‍♀️
 
reklama
Cykle mam regularne. Dzisiaj badania odpadają bo wszystkie placówki są już zamknięte, a jutro do pracy na cały dzień, więc zostaje w środę niestety
 
Do góry