reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu

Jusada

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Sierpień 2019
Postów
49
Dziewczyny okres mam nieregularny 2 miesiące temu przestałam brać tabletki mniej więcej miałam okres 29-31 dni . Ostatni okres miałam 29 marzec 15 kwietnia współżyłam zabezpieczaliśmy się ale przed włożył na chwile . Według kalendarza okres spóźnia mi się 2 dni czy dodam ze miałam trochę stresu ostatnio ale pierwszy raz nie mam żadnych objaw pms a miewam dosyć silne zawsze ... czy one zawsze musza być czy mam się niepokoić ?
 
reklama
Objawy PMS miewałam czasami bardzo nasilone, a czasami (chociaż rzadziej) nie odczuwałam ich za specjalnie albo czułam przez bardzo krótki czas. Niestety nie wypowiem się na temat antykoncepcji hormonalnej bo nigdy takiej nie stosowałam. Moja koleżanka odstawiła tabletki i była pewna, że z tego powodu nie ma okresu, a okazało się, że jest w ciąży.
 
Po odstawieniu może minąć kilka miesiecy aż się wyreguluje cykl więc wachania w obie strony trzeba brać pod uwage. Oczywiście ciąża możliwa jak najbardziej bo tak naprawdę nie wiadomo czy trwający cykl jest dłuższy czy krotszy i kiedy wystąpi owulacja, test pomoże rozwiać wątpliwości
 
reklama
reklama
Do góry