reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak satysfakcji ze współżycia

didi133

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Lipiec 2016
Postów
1 131
Miasto
Białystok
Jestem z moim mężem 6.5 roku od początku dogadywalismy się w łóżku rewelacyjnie. Od pewnego czasu a mianowicie od urodzenia 2 dziecka ja żeby poprawić swoje odczucia zaczęłam ćwiczyć mies ie kegla jest mi super ale od niedawna mój mąż kończy bardzo szybko nawet po 2 min. Dobija mnie ten fakt pomimo tego że jak to on twierdzi jak bym nie dochodził to znaczy że mnie nie podniecasz. Co robić to już flustruje mnie mąż ma 32l
 
reklama
Spróbujcie z ringami, potrafią zdziałać cuda :) dobrze jakby mąż poszedł na przegląd do urologa, ale pewnie jak większość (niestety) nie da się namówić.
 
Do góry