reklama

Brak tematów do rozmowy w związku. Wypalenie?

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez bloodmanpl, 10 Kwiecień 2012.

1. bloodmanpl

bloodmanpl Początkująca w BB

Witam,

Jestem z dziewczyną od roku, oboje ~ 22 lata. I tak... Pojawia się taki problem, że często nie mamy o czym rozmawiać. Kilka h dziennie piszemy na gadu gadu, tzn. nawet jak nie piszemy bezpośrednio to i tak jesteśmy "podłączeni"...
    Nie wiem, czy to troszkę nie zabija tego związku właśnie.

Widujemy się czasem nawet codziennie. Mieszkamy w tym samym mieście. A poza tym to właśnie na gg piszemy dużo...

Wszystko niby jest ok, ale czasem mam wrażenie, że jesteśmy z dwóch różnych światów. Ona bardziej rozrywkowa, ja bardziej spokojny. Ona chce wszędzie chodzić sama, bo po prostu tak lubi (nie zdradza mnie ani nic. po prostu ma taką "zasadę"). I nie wiem właśnie.... Nie jest dobrze, bo czasem po prostu nie ma o czym gadać.
    I pytanie: czy da się uratować związek, czy to już koniec? Jak ew. go odświeżyć?

2. Mamcia Paulinki

Mamcia Paulinki Fanka BB :)

W związku jedną z najważniejszych rzeczy jest rozmowa ale nie wirtualna tylko w cztery oczy.Myślę,że każdy związek da się uratować jeżeli się kogoś bardzo kocha jednak wymaga to chęci z obu stron.A czasami po prostu trzeba sobie pomilczeć w swoim towarzystwie.Jednak każdy związek jest inny,każdy człowiek jest inny.
    Życzę Wam powodzenia;-)

3. reklama
  4. KasiaP-P

KasiaP-P Fanka BB :)

dlatego właśnie moje dzieci dłuuugo nie będą mieć w swoich pokojach komputerów... bo potem właśnie rośnie takie pokolenie które nie potrafi rozmawiać inaczej niż za pomocą gg, ikonek i obrazków...

Poleć forum