reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak tematów do rozmowy w związku. Wypalenie?

Dołączył(a)
16 Marzec 2012
Postów
2
Witam,

Jestem z dziewczyną od roku, oboje ~ 22 lata. I tak... Pojawia się taki problem, że często nie mamy o czym rozmawiać. Kilka h dziennie piszemy na gadu gadu, tzn. nawet jak nie piszemy bezpośrednio to i tak jesteśmy "podłączeni"...
Nie wiem, czy to troszkę nie zabija tego związku właśnie.

Widujemy się czasem nawet codziennie. Mieszkamy w tym samym mieście. A poza tym to właśnie na gg piszemy dużo...

Wszystko niby jest ok, ale czasem mam wrażenie, że jesteśmy z dwóch różnych światów. Ona bardziej rozrywkowa, ja bardziej spokojny. Ona chce wszędzie chodzić sama, bo po prostu tak lubi (nie zdradza mnie ani nic. po prostu ma taką "zasadę"). I nie wiem właśnie.... Nie jest dobrze, bo czasem po prostu nie ma o czym gadać.
I pytanie: czy da się uratować związek, czy to już koniec? Jak ew. go odświeżyć?
 
reklama
W związku jedną z najważniejszych rzeczy jest rozmowa ale nie wirtualna tylko w cztery oczy.Myślę,że każdy związek da się uratować jeżeli się kogoś bardzo kocha jednak wymaga to chęci z obu stron.A czasami po prostu trzeba sobie pomilczeć w swoim towarzystwie.Jednak każdy związek jest inny,każdy człowiek jest inny.
Życzę Wam powodzenia;-)
 
dlatego właśnie moje dzieci dłuuugo nie będą mieć w swoich pokojach komputerów... bo potem właśnie rośnie takie pokolenie które nie potrafi rozmawiać inaczej niż za pomocą gg, ikonek i obrazków...
 
Do góry