reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brazowawe plamy na twarzy

sensique

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Grudzień 2013
Postów
15
Kilka dni temu byla piekna sloneczna pogoda Po spacerze z psem zauwazylam na buzi ciemne plamki Wygladaja tak jakbym byla niedomyta Jak sie umaluje to ludzie mi sie dziwnie przygladaja bo mysla ze jestem brudna Wiem ze takie plamki pojawiaja sie w ciazy Jak je kamuflowac i czym smarowac zeby nie bylo ich wiecej?
 
reklama
Korzystam z telefonu przegladajac forum i jeszcze sie nie rozruszalam tutaj :) jak bede na komputerze to na pewno zaktualizuje moje dane :) Jestem w 33 tc i te plamki pojawily sie w ubieglym tygodniu dopiero Musze pochodzic po drogeriach i poszukac kremow z wysokimi filtrami Moze one cos pomoga :)
 
Co się dzieje ze skóra w ciąży przeczytasz w naszym artykule. Koniecznie kup sobie jakiś preparat z filtrem, bo słońce niestety utrwala znamiona, które się pojawiają. Ja niestety przegapiłam jedną plamkę i teraz się zastanawiam nad jakimś usuwaniem w gabinecie kosmetycznym, bo niestety zaczyna się powiększać. Jeśli będziesz kupowała korektory, to pamiętaj, że w kolorze lawendowym kryje brązowe przebarwienia. Uważaj na korektory w kolorze cielistym, bo nawet jeśli na początku pokryją przebarwienie, to po jakimś czasie tam, gdzie masz przebarwienia ukażą się zasinienia.
 
witajcie ja mam ostude na twarzy szczegolnie plamy na czole i pod oczami
ostuda zawsze mam w okresie "slonecznym " tak to nazwie i niestety nie da sie tego wyleczyc .
miałam to przed ciaza kilka lat. W czasie ciazy rowniez sie pojawila ale nie na twarzy a na całym brzuchu i na ramieniu od wewnetrznej strony ( wygladało jak brudne ale takie naprawde brudne a niektorzy mowili ze ja wygladam jakbym sie spiekla na solarium :szok: tak to strasznie wygladało . I niestety od porodu mineło juz ponad 4 lata a ja nadal walcze z ostuda tylko z brzucha i z reki zeszla a powrocila na twarzy tak jak sprzed ciazy . jedyne co to kupilam w aptece krem z filtrem 50 z Vischy rozjasniajacy . nie powiem aby pomogł bo plamy nadal sa ( jednak w ziemie znacznie sie te plamy rozjasniaja ) ale sie to nie poglebia i nie dostaje nowych plam ( chociaz te na czole maja odcien czekoladowy :szok: a ja jestem dosc blada z natury wiec wyglada to naprawde jakbym miala brudna buzie :wściekła/y:
 
Do góry