reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe brudzenie w 3 tyg ciąży.

miia1989

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2021
Postów
43
Witam. Od wczoraj leżę w szpitalu z powodu brązowego brudzenia widać je jedynie na papierze. Beta HCG z poniedziałku(27.12) 116.8 a z dziś(29.12) 270.9 lekarze mówią że przyrost w normie. Dostaje tylko duphaston trzy razy dziennie i tyle. Nic mnie nie boli. Czy jest sens żebym leżała w szpitalu ? W domu też mogę leżeć i brać te leki.
 
reklama
Witam. Od wczoraj leżę w szpitalu z powodu brązowego brudzenia widać je jedynie na papierze. Beta HCG z poniedziałku(27.12) 116.8 a z dziś(29.12) 270.9 lekarze mówią że przyrost w normie. Dostaje tylko duphaston trzy razy dziennie i tyle. Nic mnie nie boli. Czy jest sens żebym leżała w szpitalu ? W domu też mogę leżeć i brać te leki.

A jaki jest powód przyjęcia? Moim zdaniem to jest kluczowe. Masz za sobą historię poronień? Piszesz, że to 3tc czyli co jesteś jeszcze tydzień przed teoretycznym okresem czy liczysz ciąże od owulacji, a nie od OM?
Przyrost bety masz okej, w normie i generalnie możesz być w domu, ale może wolą Cię mieć na oku bo np. obawiają się CP, dodatkowo w domu jednak kobiety zwykle nie leżą tak twardo jak w szpitalu
 
Nie bój się pytać. Muszą Ci wszystko powiedzieć, bo masz do tego prawo. Zgadzam się z przedmówczynią, że często każą zostać w szpitalu, bo w domu się tak nie leży plackiem jak tam
 
reklama
Powiedzieli że na USG jest za wcześnie i że nie chcą mi tam grzebać 😅 dokładnie tak lekarz mi powiedział. Te brudzenia się uspokajają i powiedzieli że może jutro wyjdę do domu.
 
Do góry