reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienia

Dołączył(a)
24 Sierpień 2020
Postów
11
Hej dziewczyny jestem tutaj nowa nie znalazłam aktualnie podobnego tematu otóż od kilku cykli mam brązowe plamienia tak ok 20 dnia cyklu nie raz jest tylko raz a potem przychodzi okres a nie raz jest tak że przez trzy dni mam takie plamienia np. tylko rano a potem w terminie jest okres. Martw mnie to bo łudzę się że to może zagnieżdżenie..a jednak przychodzi okres. Dodam tylko że od dwóch lat staramy się o pierwsze dziecko. Czy to hormonów sprawka te plamienia?
 
reklama
dziś 30dc, a ja nadal bez okresu. Od kilku dni boli mnie brzuch jakbym miała okres i już mnie to irytowało więc był już seks na wywołanie okresu, po nim jedna czerwona kropelka krwi i dalej biały śluz, nie pomogło to na okres więc znów wczoraj gorąca kąpiel, seks i dziś rano tylko 3 razy brązowy śluz i znów cisza, brzuch mnie dalej boli, temp. ciała pod pachą 37,1. Ostatni test w 28dc negatywny. Biorę po pół tabletki bromergonu, czy przez to mogłam mieć ten brązowy śluz? Nigdy od niego nie zaczynała mi się miesiączka, zawsze od razu czerwono. Nie wiem już co myśleć [emoji1745]
 
dziś 30dc, a ja nadal bez okresu. Od kilku dni boli mnie brzuch jakbym miała okres i już mnie to irytowało więc był już seks na wywołanie okresu, po nim jedna czerwona kropelka krwi i dalej biały śluz, nie pomogło to na okres więc znów wczoraj gorąca kąpiel, seks i dziś rano tylko 3 razy brązowy śluz i znów cisza, brzuch mnie dalej boli, temp. ciała pod pachą 37,1. Ostatni test w 28dc negatywny. Biorę po pół tabletki bromergonu, czy przez to mogłam mieć ten brązowy śluz? Nigdy od niego nie zaczynała mi się miesiączka, zawsze od razu czerwono. Nie wiem już co myśleć [emoji1745]
Jak masz pod pachą 37.1 to możesz być lekko przeziębiona i to może być powód braku okresu.
 
Poczytaj sobie o niedomodze lutealnej czyli niewydolnosci cialka zoltego.Zglosilabym sie z tym do gina,bo moze to byc tez powodem braku ciazy.Mozesz miec problemy z progesteronem,zeby to ustalic musisz miec zrobione badanie hormonow

Do @Lena9130
 
Aktualnie mam 26 dzień cyklu moje cykle mają 30 dni. Zastanawiam się kiedy iść na badania hormonów w którym dniu cyklu bo wiem że ma to znaczenie
 
Taka temp mam od 18dc wcześniej nie mierzyłam
A dlaczego mierzysz tą temperaturę pod pachą? Powinno się mierzyć w ustach lub w pochwie ewentualnie w odbycie. Pod pachą temperatura nic nam nie powie ponieważ w tym miejscu się sprawdza temperaturę ciała lub jak się jest chorym sprawdza się czy się ma stan podgorączkowy lub gorączkę.
 
A bo nigdy jakoś nie mierzyłam w pochwie, bardziej z ciekawości mierze ta temp pod pachą niz dla jakiegoś wskaźnika
 
reklama
Aktualnie mam 26 dzień cyklu moje cykle mają 30 dni. Zastanawiam się kiedy iść na badania hormonów w którym dniu cyklu bo wiem że ma to znaczenie
Zależy jakie chcesz zrobić. Lh fsh estradiol testosteron androstendion PRL shbg między 2 a 5dc
TSH ft3 ft4 anty tpo anty tg obojętnie kiedy i progesteron 7-8 dni po owu.
 
Do góry