reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe ślady na bieliźnie

Katarzyna32

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Maj 2020
Postów
34
Dziewczyny
Wczoraj zauważyłam rano sluz pobawiony na brązowo, byłam bardziej mokra niż wcześniej. Po południu zauważyłam konsystencja przypominający zbity twarożek sluz brązowy. Miałam cicha nadzieję że to może być czop który powoli odchodzi. Jestem w 40 tyg ciąży i w poniedziałek mam wywołanie porodu. Dzisiaj po przebudzeniu zauważyłam ślady na bieliźnie, znowu koloru brązowego lecz bez śluzu. Czy to jest powód do niepokoju że coś się może złego dziać? Bóle podrzuszs mam jak na miesiączkę i piersi mnie też bolą.
 
reklama
Rozwiązanie
Hej mi w sobotę odszedł czop też taki brązowy i troszkę z nitkami krwi. W wtorek urodziłam syna :) oczywiście to było 6lat temu ;) ale pamiętam dokładnie :)
reklama
Rowniez mysle, ze szyjka Ci sie skraca i powoli sie wszystko zaczyna. Ja zauwazylam plamienie plus bole menstruacyjne z niedzieli na pon w nocy, pojechalam do szpitala (bo myslalam ze lozysko sie odkleja, to byl 37 tc rozpoczety), obserwowali tylko plus ktg i po 10h odeszly mi prawie cale wody, urodzilam we wtorek o 14- czyli po hmmm jakis 36h od plamienia :) trzymam kciuki, zeby samo ruszylo u Ciebie!
 
Hej mi w sobotę odszedł czop też taki brązowy i troszkę z nitkami krwi. W wtorek urodziłam syna :) oczywiście to było 6lat temu ;) ale pamiętam dokładnie :)
 
Rozwiązanie
Do góry