reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brodawki na stopach

Dołączył(a)
7 Sierpień 2017
Postów
1
Witam wszytkich! Mam taki problem z synem i chcialabym się poradzić. Mianowice syn od dłuższego czasu na brodawki na stopach, najpierw była jedna mała, a teraz są aż 3 i to dosyć spore. Nie wiem od czego mu się to zrobiło. Syn gra w piłke i narzeka, że strasznie go boli. Próbowaliśmy różnych maści, maż nawet coś tam wycinał (jego niezawodna metoda), ale nic nie pomaga. Już nie wiem jak się tego pozbyć, znacie jakieś skuteczne sposoby?
 
reklama
Ja usuwalam brodawke laserem CO2 w maju, 3 minuty to trwało i teraz chodzę co miesiąc na kontrolę żeby sprawdzić czy się odnawia.
Podobno to typowo wirusowe, jak się złapie wirusa to mogą się roznosic po ciele dlatego im wcześniej się usunie tym lepiej.
Koszt lasera u mnie to 200 zl za 1 brodawke. Późniejsze kontrole już bezpłatnie.
 
hej najlepiej idź do lekarza,zobaczysz co doradzi. A pp wycinaniu wydaje mi sie że znow mogą się pojawić.daj znać czy udało Ci sie cos załatwić itd.pozdrawiam
 
chyba nie ma skutecznych sposobów na pozbycie się kurzajek. ja miałam na rękach, więc jeszcze gorzej, bo roznosiłam to sobie po twarzy :/ mi same zniknęły po jakimś czasie, ta największa się “wchłonęła” i potem pozostałe. tak jak pisze reszta, może spróbuj pójśc z synem do dermatologa albo kosmetologa? oni pewnie lepiej się znają.
 
A są w aptece takie spreye do wyrażania. Sprobuj tego. A jak nie to chirurg. Ja miałam lyzeczkowane. A robią się z "nierównego" obuwia.... Powodzenia
 
Do góry