reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Aim ja Ci zazdroszczę! Przez folgowanie na początku i teraz przez tydzień nad morzem (nie powinnam tyle być z mężem, bo za duzo jemy!) przytlam 3kg! A jestem dopiero w 14tyg i 4 dniu.... to moja pierwsza ciąża, wiec powinnam miec taki brzuch jak Ty, a mam wielki jak na ten tydzien.

Mam andzieje, ze mi sie teraz zatrzyma, bo inaczej czarno to widze... a miałam nadzieje na przytycie mało ;(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
f9b42c2ef1cbf3f0ae5f5b80ce471eb0.jpg
 
reklama
Może łatwiej sobie powiedzieć że to nie chodzi o to że to się ma samo zatrzymać, tylko w sporej mierze to jest twoja decyzja, i ty to ewentualnie możesz zatrzymać czy spowolnić rozsądną dietą... Fajnie jest jeść wszystko jak się ma ochotę ale ani to dobrze nie wpływa na figurę ani przede wszystkim na rozwój malucha. Spróbuj po prostu jeść ładnie dla dziecka i dla siebie wtedy ten przyrost wagi będzie myślę korzystniejszy. Ale co do wielkości brzucha już średnio na to mamy wpływ :)
 
Dziewczyny wszystkie wstawianie tutaj brzuszki są malutkie i zgrabniutkie, ja mam dużo większy, mimo że mam na plusie 2kg i raczej jem rozsądnie, nie mam żadnych zachcianek.
 
Moj gdzieś się zapodzial.. Z każdym dniem ostatnio robił się.. Mniejszy..
Dzis nawet moglam wciągnąć brzuch.. Tak, pamiętam ze się nie powinno..

1 z wciagnietym, 2 z normalnym wow..
 
reklama
Do góry