reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI W CENTYMETRACH

witam Lidię nie przejmuj się swoimi 91 cm, ja też tyle mam , znajomi mi mówia że nie widać jeszcze po mnie. Brzuszekm urosnie sobie i tak czy prędzej czy póżniej
 
reklama
Pełne 25 tygodni - 92,5 cm :) NIe wiem ile było przed ciążą, bo nigdy nie miałam w zwyczaju się mierzyć... :( Ale teraz tylko 6 cm więcej, niż mój mąż :laugh:
 
ewcia ty już jesteś w 7 miesiącu a my w większości w 6 . a wiadomo że w 6 najwięcej rośnie brzuszek,tylko poczekaj trochę będziemy miały wielkie balony ;) większe od Twojego ;) ale jak masz jakieś zdjęcie brzuszka to wklej,popatrzymy sobie co nas czeka :)
ithildin prześcignęłaś męża :) spoko,ja też miałam tę fazę kto będzie miał większy ;) ale oni (mam nadzieję) w tym przegrają,Ci nasi mężowie :)
 
Mój ma 182cm przy 70kg, a ja 158cm i obecnie 52,5. Fajnie wygladamy jak idziemy razem na spacer. Śmieję się, że za chwilę będzie mnie musiał turlać. :)
 
moj mąż to wielkolud 194 ale brzuszek mu też rośnie :) dobrze chyba karmiony :) :), ale po porodzie mój brzuch szybko spadnie a on :), będziemy odchudzać się na wyścigi :)
 
to chyba powinnyśmy podawać obwód swojego brzucha i naszych mężów szanownych :) ale wtedy to chyba znajdowałoby się w wątku HUMOR... :D a propo tego wątku to dawno nie widziałam Aniam może ktoś ją widział na jakimś innym wątku?
 
reklama
Witajcie !!!
Klementynko nie przeniosłam się na inny wątek, po prostu miałam chwilowe kłopoty z netem ale już wszystko ok i teraz będe tu częściej bywać.
Apropo mojego brzuszka to ja lepiej nie będę podawć mojego obwodu bo bym zawyżyła wszystkie wyniki :(
Co zresztą widać na załączonym obrazku, zdjęcie było robione tydzień temu, to ja mój brzuszek i Krystianek.
Niestety nie należę do osób szczupłych, jedynym pocieszeniem może być tylko to, że brzuszek mojego męża jest na razie większy.
midd_Obraz_114.jpg
 
Do góry