reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

reklama
Piękne fotki brzuszków. Trzeba się nimi cieszyć póki można, bo to już ostatnie dni.
Pewnie dziwnie będzie na początku, że już nic nam w brzuszku nie bryka i nie uwiera;-)
 
krakow.jpg 37 tydzien
20110916078.jpg 39 tydzien Powiedzcie ze bebsior opadl :-D Marze o tym, a moj maz mi codziennie mowi "O brzuch Ci opadl", "teraz to ci napewno opadl".
 
BigChild naprawde wyglada na to, że opuscił Ci się brzuch. Ja niby też mam niżej, tak podobnie jak Ty i to już jakiś czas, a może to tylko złudzenie ...
 
Bigchild mi sie tez wydaje ze opadł;-) masz jeszcze 2 tygodnie wiec trzeba uzbroić sie w cierpliwość, choć bardzo by sie chciało tulic juz maluszka:-)
 
reklama
Do góry