reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Była ciąża?

Dołączył(a)
23 Styczeń 2021
Postów
5
Hejka dziewczyny. Ostatnią miesiączkę miałam 9 lutego. Z Ukochanym staramy się o dzidzie. Spóźniał mi się okres i wszystko wskazywało, że zostaniemy rodzicami. Po owulacji miałam skurcze macicy i pobolewało Mnie w krzyżu i w jajnikach, piersi po bokach zaczęły Mnie boleć. Co kilka dni robiłam test ale wychodził negatywny. Jedynie na płytkowych pod światło drugą kreskę było widać a testowałam z różnych firm i to samo . Wczoraj miałam ochotę na zbliżenie i po kilku godzinach zaczęło Mnie lekko pobolewać podbrzurze i w pracy zaczęło mi się brązowe plamienie. Rano już się obudziłam z okresem i przeleciało przeze Mnie, że skrzep miałam na przescieradle jakimś cudem. Na teście nadal widać drugą kreskę. Możliwe, że byłam w ciąży? Im bardziej niestety się chce tym bardziej kobieta się niestety nakręca 😞.
 
reklama
Hejka dziewczyny. Ostatnią miesiączkę miałam 9 lutego. Z Ukochanym staramy się o dzidzie. Spóźniał mi się okres i wszystko wskazywało, że zostaniemy rodzicami. Po owulacji miałam skurcze macicy i pobolewało Mnie w krzyżu i w jajnikach, piersi po bokach zaczęły Mnie boleć. Co kilka dni robiłam test ale wychodził negatywny. Jedynie na płytkowych pod światło drugą kreskę było widać a testowałam z różnych firm i to samo . Wczoraj miałam ochotę na zbliżenie i po kilku godzinach zaczęło Mnie lekko pobolewać podbrzurze i w pracy zaczęło mi się brązowe plamienie. Rano już się obudziłam z okresem i przeleciało przeze Mnie, że skrzep miałam na przescieradle jakimś cudem. Na teście nadal widać drugą kreskę. Możliwe, że byłam w ciąży? Im bardziej niestety się chce tym bardziej kobieta się niestety nakręca 😞.

Mówisz że testy wychodziły negatywne to jakim cudem na teście nadal widać drugą kreskę? Moim zdaniem to nie była ciąża tylko po prostu spóźniona @ (przyczyn może być wiele - np stres czy przeziębienie). Te dolegliwości bólowe o których piszesz to klasyczny pms, u mnie takie objawy pojawiają się co miesiąc a w ciąży niestety nie jestem ;)
 
Mozliwe ze doszlo do zagniezdzenia - sprawdz sobie poziom hormonow bo moze masz zbyt niski progesteron
 
Testów ciążowych nie ogląda się pod światło. To co widziałaś to zapewne linia fabryczna. Gdybyś była w ciąży to testy nie wychodziłyby negatywne. Objawy pojawiające się po owulacji na pewno nie świadczą o ciąży, bo te pojawiają się dopiero gdy pojawia się beta w organizmie, czyli nie wcześniej niż po pozytywnym teście. Najprawdopodobniej po prostu dostałaś miesiączkę.

Dla pewności zrób betę.
 
Testów ciążowych nie ogląda się pod światło. To co widziałaś to zapewne linia fabryczna. Gdybyś była w ciąży to testy nie wychodziłyby negatywne. Objawy pojawiające się po owulacji na pewno nie świadczą o ciąży, bo te pojawiają się dopiero gdy pojawia się beta w organizmie, czyli nie wcześniej niż po pozytywnym teście. Najprawdopodobniej po prostu dostałaś miesiączkę.

Dla pewności zrób betę.
To co widziala na płytkowych pod światło to zapewne przedzialka plastikowa w środku.. Nie raz mnie juz nabrała :)
 
Do góry