reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CC

To ty byłaś w innej sytuacji mój urodził się z masą 2470 i w drugiej dobie mu spadło i miał 2200
Ale to chyba normalny spadek. Moja córka urodziła się 2810, spadło do 2570, a przy wypisie 2630. 10% to norma, to u Ciebie jest prawie. W szpitalu możesz zrobić test na jedzenie też, mi to zaproponowała położna. Dziecka przewijasz i idziesz zważyć do położnych. Później karmisz i od razu po karmieniu idziesz zważyć. Ideałem jest powiększenie masy o 20g bezpośrednio po karmieniu.
 
reklama
Ale to chyba normalny spadek. Moja córka urodziła się 2810, spadło do 2570, a przy wypisie 2630. 10% to norma, to u Ciebie jest prawie. W szpitalu możesz zrobić test na jedzenie też, mi to zaproponowała położna. Dziecka przewijasz i idziesz zważyć do położnych. Później karmisz i od razu po karmieniu idziesz zważyć. Ideałem jest powiększenie masy o 20g bezpośrednio po karmieniu.
Tyle że mój nie jest przy mnie w pokoju tylko na neonatologia na sali obserwacyjnej i muszę do niego chodzic
 
Tyle że mój nie jest przy mnie w pokoju tylko na neonatologia na sali obserwacyjnej i muszę do niego chodzic
spadek do 10% jest fizjologiczny. Tylko potem powinien zaczac przybierac. Z trgo co pamietam to chyba w ciagu 10 dni powinien co najmniej odzyskac wagę z porodu. Dopytaj.moze położnej. A co mówią pediatrzy? Jeśli jest na neonatologii to na pewno uważnie go monitorują. Ile teraz udaje ci się ściągnąć z obu piersi?
 
Twój synek ważył kilo mniej niż mój, więc ma jeszcze mniejszy żołądeczek. Może powinnaś odciągać częściej. Jak często karmią twojego malucha?
 
Do góry