reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fałda nad blizna po cc

hoski

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2023
Postów
40
Witam jestem tydzień po drugim cc, nad moją rana po cc jest fałd skóry , wygląda to bardzo nieestetycznie dodam że należę do bardzo szczupłych aktualnie ważę 48 kg więc nie jest to kwestia zgromadzonej po ciąży tkanki tłuszczowej , brzucha po ciąży już nie mam gdyby nie ta fałdka byłby płaski , czy to się wchłonie , czy miała któraś też taki problem odrazu po cc ?
 
reklama
Witam jestem tydzień po drugim cc, nad moją rana po cc jest fałd skóry , wygląda to bardzo nieestetycznie dodam że należę do bardzo szczupłych aktualnie ważę 48 kg więc nie jest to kwestia zgromadzonej po ciąży tkanki tłuszczowej , brzucha po ciąży już nie mam gdyby nie ta fałdka byłby płaski , czy to się wchłonie , czy miała któraś też taki problem odrazu po cc ?
Po miesiącu, może po dwóch nie było śladu. Ale pamiętam, jak dziś, ze musiałam podnosić fałdkę, żeby umyć bliznę🤣😂
 
Ta faldka moze powstac tez w wyniku szycia w srodku roznych warstw. Najlepiej udac sie do fizjoterapeuty uroginekologicznego, ktory pokaze, jak pracowac i z blizna, i z faldka. Ale to dopiero jak zdejma ci szwy i odpadna strupki.
 
Jestem już prawie 1,5 roku po cesarce i dalej mam takie zgrubienie. Byłam już u urofizjoterapeutki u mnie to bardzo długo trwa.
 
Ja tez jestem szczupła, ale po każdej cc miałam fałdkę niezależnie od tego kto mnie szył. Chodziłam na indibę i do fizjo, fałdka się zmniejszyła, ale nigdy nie zniknęła całkowicie i pewnie tak już zostanie.
 

Podobne tematy

Do góry