reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cetaphil Restoraderm

Hej
sorki że się nie odzywałam...byliśmy na urlopie :D a później się musiałam ze wszystki ogranąć. Dzięki ewe111 za informację - może też spróbuję.

Ale ale w między czasie przyszła do mnie paczka od koleżanki. ZObaczcie same o co chodzi, choc z postów ostatnich wnioskuje, że można to w Polsce także zdobyć.
IMG_8716.jpg

Na razie stosujemy niecały tydzień - nie jest źle, ale z opinią się jeszcze wstrzymam.
 

Załączniki

  • IMG_8716.jpg
    IMG_8716.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 124
reklama
Powiem krótko, że można spokojnie kupić ten balsam i nie będziesz żałować. Spełnia oczekiwania. Skóra mojego synka jest nawilżona i ładnie pachnie :) O to chodziło.
 
Używaliśmy restoraderm jakiś czas temu z powodu silnego podrażnienia jakie pojawiło się na skórze naszego dziecka. Możliwe, że doszło do tego przez jakieś środki stosowane przez nas do prania części rzeczy. Restoraderm jest super, oparty na bazie naturalnych składników, nie uczula, nie powoduje podrażnień. Polecamy.
 
My też polecamy- skóra smyka z szorstkiej stała się przyjemnie gładka. Kolejny plus, że można go stosować i na buźkę. U nas numer 1 w codziennej pielęgnacji!
 
Do góry