reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

reklama
Angelunia kochana w takim razie proponuje pozbierać pieniążki na lalkę, albo napisać list do Mikołaja, może ten Ci za rok sprezentuje taką lalę
 
Uważam, że dopiero będąc w szczęśliwym związku można zacząć myśleć o dziecku. Niestety nie zawsze tak wychodzi. Jak nie masz partnera, to jak chcesz to zrobić? Ile masz lat?
 
Witam ja jestem mamuśka 2 pociech a teraz staram się o 3 malucha ,mam nadzieję że niedługo nam się uda {lub już się udało ]
Pozostaje czkać i być cierpliwym.
 
Helooł laseczki:) Kope lat mnie tu nie było... Pamięta mnie tu jeszcze ktoś??? Co tam słychać??? Jak żyjecie???
Tak w ogóle wszystkiego naj w Nowym Roku:))) buuuzia:*
 
reklama
Do góry