reklama

Chętnie bym wyjechała, ale...

Temat na forum 'Podróże z Alfa Star' rozpoczęty przez AsiaKC, 9 Maj 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. AsiaKC

AsiaKC Just mama

Poszukuje wyjazdu nad ciepłe morze, może być Egipt ale niekoniecznie.
    Problem jest w tym, że chciałabym pojechać sama z 4 dzieci (0,5 roku, 2, 5, 7 lat). Czy da się znaleźć ofertę taką żeby mnie nie zjadła cenowo i dodatkowo pozwoliła na wypoczynek nie tylko dla dzieci ale i dla mnie (opieka animatora dla starszych dzieci np.). Boję się że któreś z dzieci rozchoruje się przez klimatyzację w samolocie, lub złapie coś na miejscu... i co ja wtedy zrobię???

2. ariska

ariska Fanka BB :)

byłam w tunezji i egipcie osobiście z dziećmi bym tam nie pojechała bo syf niesamowity a do tego słona woda i ani dziecka jak wykąpać ani nic. Dla dorosłego może się nadać ale araby to straszne brudasy i bałabym się dać dziecku cos ich z jedzenia. Osobiście szukałabym czegoś w europie bardziej ludzkie warunki

3. reklama
  4. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

ariska :szok: a gdzie w Egipcie bylas ze piszesz o syfie???
    ile gwiazdek miał hotel? słona woda lecieła z kranu????

przy odrobinie pomyślunku nawet z małymi dziećmi można sie w Egipcie dobrze bawic ;-)
    można zabrać ze soba czajnik i wyparzać owoce...
    w hotelu jest zwykle polski rezydent i w razie czego pomoze we wszystkim ;-)
    nie mozna od razu zakładać ze cos sie stanie ;-) a stac się może tak w Egipcie, jak i nad Bałtykiem...

5. AsiaKC

AsiaKC Just mama

No tak, tylko powrót znad Bałtyku to moment...

Ja chętnie bym pojechała ale dokąd? Portugalia,Hiszpania, Chorwacja, Turcja?

Czy Tunezja albo Egipt?

Dzieci chętnie się mocą i bawią ale plaża przydałaby się piaszczysta.

6. ariska

nie napisałam że hotel zasyfiony tylko że kraje arabskie są brudne. W Tunezji leci słona woda z kranów. Jedyny hotel ze słodką wodą jest na pustyni jak sie jedzie na wycieczke po pustyni a tak to słona woda

7. anastazja1m

anastazja1m W oczekiwaniu na cud

wybierając między Tunezją a Egiptem chyba wybrałabym Egipt - za tę samą cenę - lepszy standard , hotele bardziej rozbudowane - niektóre to są na tak ogromnym terenie że przez 7 dni nie da się wszystkiego zwiedzić :-)
    Jedna z lekarek "sprzedała" sposób na zatrucia/zemstę - tydzień przed i w trakcie pobytu dawać dziecku i też samemu zażywać - środki typu dicoflor ( chyba tak to się piszę, chodzi o te co się daje na osłonę przy antybiotykach ).
    W Chorwacji z tego co kojarzę to raczej mało piaszczyste plaże.

8. ariska

dla dorosłych setka wódki dla kurarzu też działa ;)

9. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Znajomi właśnie zrezygnowali z Egiptu przez zawirowania polityczne.Wybrali Turcję.
    Ale czy faktycznie aż taki strach latac do Egiptu? Pytam eksperta ;-)

10. reklama
  11. xMartusiax

xMartusiax Mama na pełen etat;)

Ja również chętnie bym gdzieś wyjechała...gdziekolwiek.chociażby nad polskie morze:tak:ale niestety obecnie funduszy na to brak bo mamy dom w stanie budowy ale mamy z mężem nadzieje ze w przyszlym roku uda sie nam gdzies z kubusiem wyskoczyc;)

12. Alfa Star 1

Alfa Star 1 Moderator

Zapraszamy więc za rok. A posiadanie własnego domu to fantastyczna sprawa:-)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum