reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chętnie bym wyjechała, ale...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

AsiaKC

Just mama
Dołączył(a)
21 Maj 2007
Postów
3 717
Poszukuje wyjazdu nad ciepłe morze, może być Egipt ale niekoniecznie.
Problem jest w tym, że chciałabym pojechać sama z 4 dzieci (0,5 roku, 2, 5, 7 lat). Czy da się znaleźć ofertę taką żeby mnie nie zjadła cenowo i dodatkowo pozwoliła na wypoczynek nie tylko dla dzieci ale i dla mnie (opieka animatora dla starszych dzieci np.). Boję się że któreś z dzieci rozchoruje się przez klimatyzację w samolocie, lub złapie coś na miejscu... i co ja wtedy zrobię???
 
reklama
byłam w tunezji i egipcie osobiście z dziećmi bym tam nie pojechała bo syf niesamowity a do tego słona woda i ani dziecka jak wykąpać ani nic. Dla dorosłego może się nadać ale araby to straszne brudasy i bałabym się dać dziecku cos ich z jedzenia. Osobiście szukałabym czegoś w europie bardziej ludzkie warunki
 
ariska :szok: a gdzie w Egipcie bylas ze piszesz o syfie???
ile gwiazdek miał hotel? słona woda lecieła z kranu????

przy odrobinie pomyślunku nawet z małymi dziećmi można sie w Egipcie dobrze bawic ;-)
można zabrać ze soba czajnik i wyparzać owoce...
w hotelu jest zwykle polski rezydent i w razie czego pomoze we wszystkim ;-)
nie mozna od razu zakładać ze cos sie stanie ;-) a stac się może tak w Egipcie, jak i nad Bałtykiem...
 
No tak, tylko powrót znad Bałtyku to moment...

Ja chętnie bym pojechała ale dokąd? Portugalia,Hiszpania, Chorwacja, Turcja?

Czy Tunezja albo Egipt?

Dzieci chętnie się mocą i bawią ale plaża przydałaby się piaszczysta.
 
nie napisałam że hotel zasyfiony tylko że kraje arabskie są brudne. W Tunezji leci słona woda z kranów. Jedyny hotel ze słodką wodą jest na pustyni jak sie jedzie na wycieczke po pustyni a tak to słona woda
 
No tak, tylko powrót znad Bałtyku to moment...

Ja chętnie bym pojechała ale dokąd? Portugalia,Hiszpania, Chorwacja, Turcja?

Czy Tunezja albo Egipt?

Dzieci chętnie się mocą i bawią ale plaża przydałaby się piaszczysta.

wybierając między Tunezją a Egiptem chyba wybrałabym Egipt - za tę samą cenę - lepszy standard , hotele bardziej rozbudowane - niektóre to są na tak ogromnym terenie że przez 7 dni nie da się wszystkiego zwiedzić :-)
Jedna z lekarek "sprzedała" sposób na zatrucia/zemstę - tydzień przed i w trakcie pobytu dawać dziecku i też samemu zażywać - środki typu dicoflor ( chyba tak to się piszę, chodzi o te co się daje na osłonę przy antybiotykach ).
W Chorwacji z tego co kojarzę to raczej mało piaszczyste plaże.
 
Znajomi właśnie zrezygnowali z Egiptu przez zawirowania polityczne.Wybrali Turcję.
Ale czy faktycznie aż taki strach latac do Egiptu? Pytam eksperta ;-)
 
Ja również chętnie bym gdzieś wyjechała...gdziekolwiek.chociażby nad polskie morze:tak:ale niestety obecnie funduszy na to brak bo mamy dom w stanie budowy ale mamy z mężem nadzieje ze w przyszlym roku uda sie nam gdzies z kubusiem wyskoczyc;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry