reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

reklama
też wg mnie nie widać wyrostka i zdjęcie nie do oceny. jak poprosilam lekarkę, by powiedziała płeć w 12+4, to spojrzała na wyrostek, wydrukowała mi zdjęcie, żebym miała i płeć się zgadza na podstawie wyrostka. tylko ja jej mówiłam na wstępie, że jeśli się uda, czy mogłaby powiedzieć...
 
reklama
Daj znać jak już się dowiesz ☺️ jestem ciekawa. Czekałam na twoją ciążę odkąd byłam staraczką 😚
@pluto_nova , @Zazuu na wasze ciążę też czekałam jak u Was?
no u mnie (cytując klasyka yt) tak średnio bym powiedziała, średnio… Na prenatalnych niby wszystko ok, przepływy, wymiary, wszystko na swoim miejscu, NT 1,5 no cud, miód, malina, ale… Kość nosowa hypoplastyczna… Czekam na wyniki Pappy z krwi, wyniki w przyszłym tygodniu i tak samo USG już u mojego lekarza, więc zobaczymy po tygodniu co z tym noskiem. Dostałam też skierowanie do szpitala, bo mam wrastające łożysko w bliznę po CC…
 
Do góry