reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlustanie pokarmem po wit.d3

EdytaLLL

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Październik 2016
Postów
77
Hej. Juz dwa dni z rzedu moja miesieczna corka wywala wszystko co zje fontanna jak podam wit d przed. Polozna kazala zmienic pore podawania na wieczor ale ja ja podkarmiam przed kapiela bo inaczej nie da sie kapac. Od paru dni tez przy kazdym karmieniu jest masakra. Zje i pozniej jeszcze niby chce a sie wscieka i ciezko ja uspokoic. Nie wiem juz co robie zle:/ boje sie ze jak ja nakarmie przed kapiela to wywali wszystko po ten witaminie zwlaszcza zw bedzie kapana i ubierana. Ale jak sie rozwyje po wyciagnieciu to tez ciezko bedzie.
 
reklama
Rozwiązanie
No hej☺ trochę poza tematem..na laktacje kup sobie w rossmanie **********, albo herbatke ziołowa lactosan w aptece. Ja piłam i to i to i mi pomagało a też miałam problem. A co do płaczu przy jedzeniu to spróbuj karmić częściej a tylko piersią bo być może płacze dlatego ze nie chce mu się ciągnąć a z butelki samo leci. Wie o tym i się wycwanil
Dzięki spróbuję :)
Mnie pediatra mówił, że toksyczna ilość wit. D zaczyna się gdzieś ok. 250 000 (dwieście pięćdziesiąt tysięcy) jednostek. Więc raczej nie przedawkujesz, nawet gdybyś podała córce całą buteleczkę na raz. No ale wiadomo, im więcej podasz, tym większe obciążenie dla wątroby. Natomiast wit. D magazynuje się w wątrobie, więc jeśli przekroczysz zalecaną dawkę to wystarczy odczekać z kolejną.
W takie gorące lato jak mamy obecnie też można odstawić na kilka dni i zobaczyć jak dziecko zareaguje. W tym czasie możesz po prostu wystawiać na słoneczko na 20 min. dziennie.
 
reklama
No hej☺ trochę poza tematem..na laktacje kup sobie w rossmanie **********, albo herbatke ziołowa lactosan w aptece. Ja piłam i to i to i mi pomagało a też miałam problem. A co do płaczu przy jedzeniu to spróbuj karmić częściej a tylko piersią bo być może płacze dlatego ze nie chce mu się ciągnąć a z butelki samo leci. Wie o tym i się wycwanil
Dzięki spróbuję :)
 
Rozwiązanie
Do góry