reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Choinka

B

Buziasia

Gość
Nasze Maluchy pewnie nie pamietają zeszłorocznej choinki i jestem ciekawa jaka jest u Was reakcja na samą choinkę i na święta?
U mnie Kuba z ogromnym zdziwieniem patrzył co ja wyprawiam z tym czymś a że nie chodzi z nami po sklepach był troche nie w temacie. Migające światełka są lepsze niż co kolwiek i siedzi przed choinką i sie GAPI. Bąbki sciąga i myśli że to piłki. Ubaw straszny...
Był dziś mikołaj (Facet roznosił jakies ulotki) i jak [przystało na fajnego dzieciaka mały zwiał...
A jak tam Wasze Urwisy????:-)

reklama

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
Rozwiązania
1
Buziasia chyba musisz na głownym Maj2005 zapytać bo większość dziewczyn wchodzi przez panel użytkownika od razu do subskrypcji i nie ma pojęcia o nowych wątkach na maju, sama przyznaję zajrzałam tu pierwszy raz od 2 miesięcy :zawstydzona/y:
a my jeszcze nie mamy choinki więc reakcja przed nami

Maryś

Majowa mama 2005
Miasto
Leżajsk
Rozwiązania
0
Buziasia ja też jeszcze choinki nie ubrałam bo stwierdziłam że Magda jeszcze i tak zdąży wytłuc mi bąbki :tak:

A tak wogóle to właź śmiało na główny wątek wszystkie pogaduchy tam się toczą

koteczek

Majówka 2005
Miasto
Włodawa
Rozwiązania
0
My jeszcze choinki nie ubraliśmy ale u mojej mamy jest ubrana już i Arek był poprostu zachwycony nią - oczywiście juz kilka bąbek pobił bo zciąga z choinki i bawi się nimi :baffled: :eek:

koteczek

Majówka 2005
Miasto
Włodawa
Rozwiązania
0
wczoraj ubraliśmy u nas choinkę, Arek oczywiście pomagał ;-) :eek: :dry: :happy: strasznie się cieszył jak już całą ubralismy i lampki zaśiecilismy

no ale babeczki co jakis czas ściąga i przynosi je nam :baffled: :cool2:

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
Rozwiązania
1
my nie mamy bombek, zostały w szafce, zawiesiliśmy lampki, łańcuchy, pzdoby nietłukące, pierniki i cukierki, śliczna jest i bez bombek :-)
a Krystian jest zachwycony, mówi na choinke kuj kuj, próbuje ściągać cukierki i nadgryzł juz jednego piernika :baffled: a wczoraj jak mu pokazałam jak wygląda zapalona choinka jak się zgasi górne światło to nie pozwolił nam już zapalic górnego tylko sie w tą zapaloną wpatrywał :cool2:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Trzylatki 1