reklama

Choinka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2005' rozpoczęty przez Buziasia, 20 Grudzień 2006.

1. Buziasia

Buziasia Gość

Nasze Maluchy pewnie nie pamietają zeszłorocznej choinki i jestem ciekawa jaka jest u Was reakcja na samą choinkę i na święta?
    U mnie Kuba z ogromnym zdziwieniem patrzył co ja wyprawiam z tym czymś a że nie chodzi z nami po sklepach był troche nie w temacie. Migające światełka są lepsze niż co kolwiek i siedzi przed choinką i sie GAPI. Bąbki sciąga i myśli że to piłki. Ubaw straszny...
    Był dziś mikołaj (Facet roznosił jakies ulotki) i jak [przystało na fajnego dzieciaka mały zwiał...
    A jak tam Wasze Urwisy????:-)

2. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

Buziasia chyba musisz na głownym Maj2005 zapytać bo większość dziewczyn wchodzi przez panel użytkownika od razu do subskrypcji i nie ma pojęcia o nowych wątkach na maju, sama przyznaję zajrzałam tu pierwszy raz od 2 miesięcy :zawstydzona/y:
    a my jeszcze nie mamy choinki więc reakcja przed nami

3. reklama
  4. Maryś

Maryś Majowa mama 2005

Buziasia ja też jeszcze choinki nie ubrałam bo stwierdziłam że Magda jeszcze i tak zdąży wytłuc mi bąbki :tak:

A tak wogóle to właź śmiało na główny wątek wszystkie pogaduchy tam się toczą

5. koteczek

koteczek Majówka 2005

My jeszcze choinki nie ubraliśmy ale u mojej mamy jest ubrana już i Arek był poprostu zachwycony nią - oczywiście juz kilka bąbek pobił bo zciąga z choinki i bawi się nimi :baffled: :eek:

6. koteczek

koteczek Majówka 2005

wczoraj ubraliśmy u nas choinkę, Arek oczywiście pomagał ;-) :eek: :dry: :happy: strasznie się cieszył jak już całą ubralismy i lampki zaśiecilismy

no ale babeczki co jakis czas ściąga i przynosi je nam :baffled: :cool2:

7. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

my nie mamy bombek, zostały w szafce, zawiesiliśmy lampki, łańcuchy, pzdoby nietłukące, pierniki i cukierki, śliczna jest i bez bombek :-)
    a Krystian jest zachwycony, mówi na choinke kuj kuj, próbuje ściągać cukierki i nadgryzł juz jednego piernika :baffled: a wczoraj jak mu pokazałam jak wygląda zapalona choinka jak się zgasi górne światło to nie pozwolił nam już zapalic górnego tylko sie w tą zapaloną wpatrywał :cool2:

Poleć forum