reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chore dziecko

Karolla ja też mam nadzieję, że przejdzie. No i kupiłam dzisiaj fridę - rewelacja. W przeciwieństwie do gruchy nie trzeba wpychać do npska, żeby wyciągnąć skarby. No i ile tego wyłazi :o
 
reklama
Kochane:),






Nasz synek Danielek jest chory na dziecięce porażenie mózgowe, potrzebuje stałej i kompleksowej rehabilitacji, aby moc sie rozwijac. Turnus rehabilitacyjny daje wlasnie mnostwo mozliwosci na rozwoj i poprawe stanu zdrowia i sprawnosci. Dzieci robią w czasie turnusów ogromne postepy:tak:

DSC02705J_rpxpnwn.JPG

Proszę pomóżcie mi uzbierać jeszcze 1200zł. Mamy już ponad 2000zł z Waszych wpłat i 1300zł z dofinansowania a PFRONu..Sami nie jesteśmy w stanie sfinansować takiej kwoty, gdyż codzienna rehabilitacja doszczętnie pochłania nasz budżet domowy.. Danielek zapisany jest na turnus na 20 listopada w Ośrodku rehabilitacyjnym Neuron.




Oto link do aukcji allegro z cegiełkami:


TURNUS JUŻ ZA 2 TYGODNIE PROSZĘ KUP CEGIEŁKĘ!!! (1923643192) - Aukcje internetowe Allegro





Więcej na Blog naszmalypudzianek na www.smyki.pl




Kontakt ze mną: edytasamczyk@o2.pl


Bardzo Was rowniez prosze o pamiec o Danielku przy rozliczaniu formularza PIT Mozna odpisac 1% podatku:-)Na obrazku dokladne dane:)
1procentj_rpxpnww.jpg
 
Witam amelka jest córeczką kuzynki mojego męża


Amelka urodziła się jako zdrowe dziecko 4 grudnia 2010 roku.

4 września 2011 roku jej organizm opanowała wysoka gorączka. Lekarze, podejrzewając posocznicę (sepsę), skierowali mała Amelkę do kliniki pediatrii w Katowicach-Ligocie. Tam diagnoza potwierdziła się - była to posocznica meningokokowa.

Do 7 października Amelka walczyła o życie na oddziale intensywnej opieki medycznej. Potem lekarze zadecydowali o przewiezieniu jej na oddział chirurgii.

Jej życie zostało uratowane, ale nóżki pozostały martwe. To jedno z powikłań sepsy.

Lekarze zadecydowali o amputacji nóżek oraz usunięciu pozostałych martwych tkanek.

Do domu Amelka wróciła 27 października.

Aby Amelka mogła samodzielnie nauczyć sie chodzić, potrzebne są dobrej jakości protezy. Są one bardzo drogie. Dlatego szukamy ludzi dobrej woli, którzy wspólnie sprawią, że Amelka będzie mogła zrobić swój pierwszy krok.

Wszystkim ludziom dobrej woli którzy mogą pomóc tej maleńkiej istocie z góry bardzo dziekujemy.

Fundacja "Słoneczko" - Pomoc dla Amelki

Jak pomóc?

Pomóc Amelce można na różne sposoby:



1. przekazanie1% podatku przy rozliczeniu podatkowym

szczegóły przekazania kwoty podatku znajdują się tutaj



2. przekazanie darowizny

Darowiznę w każdej kwocie można wpłacić dla Amelki za pośrednictwem Fundacji "Słoneczko"

Adres fundacji:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”, 77-400 Złotów, Stawnica 33

Nazwa banku:

Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo Oddział w Złotowie,

Numery kont:
darowizny na subkonta podopiecznych: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
wpłaty zagraniczne w euro: kod SWIFT(BIC): GBW CPL PP, 76 8944 0003 0000 2088 2000 0050
wpłaty zagraniczne w dolarach amerykańskich: kod SWIFT(BIC): GBW CPL PP, 97 8944 0003 0000 2088 2000 0060



w tytule przelewu: AMELIA PYKA 195/P
 
Ostatnia edycja:
Do góry