reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Chore dziecko

ewako

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Niestety zakładam nowy wątek. Jest mało przyjemny, ale mam nadzieję, że w kryzysowych sytuacjach będziemy mogły sobie coś pomóc.

No i znowu ta gorączka!
Wczoraj wieczorem Bartosz dostał temperatury 37,8 stopnia. Wiedziałam, że dzieci mają wyższą temperaturę, ale nie wiedziałam jak tempetarura jest dopuszczalna. Rano zmierzyłam małemu temperature i miał 37 stopni. I przyszła chwila zastanowienia " a może w małym organiźmie coś zaczyna się dziać?". W szpitalu przecież zostaliśmy dłużej, bo miał temperaturę 2 razy i podali mu antybiotyk. Jadę. Pediatra zbadała małego obsłuchała, pooglądała i stwierdziła, że nie ma co panikować. Dzieci tak mogą mieć np. po przegrzaniu.
Najważniejsza sprawa - obserwować dziecko czy je,dobrze śpi, nie wymiotuje. Oczywiście do 3 m-cy nic dziecku nie wolno podawać żadnych syropów typu Ibuprofen czy Panadol, tylko obniżać temperaturę okładami na główkę i kark lub kąpiel chodniejszą temperaturą od temperatury ciała o stopnień.

reklama

dytek

Rozwiązania
0
No i super  :(. Stało się to czego się obawiałam. Jeszcze nie skończył się kataer Natalki, a dziś w nocy zakatarzyła mi się Paulinka (pewnie od Natalki), i to na dodatek megakatar  :(. Bidulka nie wie co się dzieje, cały nosek zatkany. Musze się chyba zakręcić za tym NAS FRIDA, bo gruszką nie umiem oczyszczać dziecku noska .

Myfa80

mama Hubcia i Wojtusia
Rozwiązania
0
ewako mi lekarz powiedzial ze martwic nallezy sie jak jest 38 stopni i w gore....
Dytek moze to wynik suchego powietrza....a nie katar jesli nie leci z noska wodnisty tylko ma zaschniete kozki to nie katar -wynik suchego pwietrza...

dytek

Rozwiązania
0
Myfa niestety to są mokre megaglutki i cały czas jej charczy w nosku, aż się krztusi i pokasłuje. Trudno jej nawet jeść :(. A jak kichnie to jest cała usmarkana.

Kachna321bum

Rozwiązania
0
No u nas katarek był, ale już po nim prawie. Dytek spróbuj tą gruszką, mi też Janek tak harczał, najgorzej w nocy, że się go bałam do łóżeczka odkładać tylko ze mną spał, ale wpuszczeałam kropelkę soli fizjologicznej i za parę minut gruszką, no bo przecież coś się z tymi gilami musiało dziać, a jak zaschnie taki to dopiero ciężko się dziecku oddycha! No i jek się wkropli 6tą sól do dziurki to można na ten boczek położyć i też czasami samo wychodzi. Tylko tą sól to nie do obu dziurek na raz!!

dytek

Rozwiązania
0
Kachna ja tak zrobiłam w nocy, dziecku się kichnęło, glutki wyleciały, a w nosku dalej charczało. Spory ma ten katarek. Kupiłam juz ten aspirator Frida. Jak się obudzi spróbuję oczyścić nochalek.

dytek

Rozwiązania
0
Klara zachwalała to do oczyszczania noska na wątku "Katar". A gruszką nie umiem :(.

reklama

ewako

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja tez to kupilam ,ale jakos nie moge tym sobie dac rady. Ma strasznie klejace sie kozuchy w nosku i czsami nam sie uda a czasmi radze sobie chusteczka. Ale katarku jeszcze nie miał więc moze bedzie ok.
Myfka juz wiem, ale tak spanikowałam bo wtedy niedawno wrocilismy do domku ze szpitala i on po kuracji antybiotykowej, a tu znowu temperatura. Teraz chociaz wiem od czego był po prostu przegrzany. Ach te młode matki ;)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry