reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

Kacper kiedyś też miał Augumentin nic mu po nim nie było, tylko z przyjmowaniem leków ogólnie jest sajgon też mi nie chce nic doustnie brać zaraz odruch wymiotny i muszę się bardzo napocić aby nie zwymiotował:-:)wściekła/y::-( Ostatnio jak był chory/przeziębiony to lekarka przepisała mu Eurespal i szok pił ten lek i jeszcze mówił mniami , Pyrosal tez miał przepisany ale po pierwszym przyjęciu wypluł to na podłogę i powiedział blee :-( ale to jest takie świństwo że mu się nie dziwę zamaist tego dawałam mu Lipomal, który też chętnie pije:tak: Z lekami przeciwgorączkowymi też sajgon, pluje,wymiotuje po Panadolu truskawkowym, Ibufenie pomarańczowym ( świństow ) i zmuszona byłam dawać mu czopki ( też płakał ale przynajmnie nie zwymiotował:-p)
Jednakże kupiłam na spróbowanie Ibum o smaku malinowym tylko 2,5 ml się daje i co się okazało to też jest mniami Hurrrrrrrrra :-):-):-)
 
reklama
co do wit D3 - to lekarka nie kazała MIrkowi podawać. Ja ostatnio daję Mirkowi tran - też powiedziała, zeby nie dawać, zę mogę wrócić na jesień do tranu.Mówiła, ze nawet mogę z Vibowitów na okres letni zrezygnować.Pod wrunkiem, zę się normalnie odżywia - a on prawie wszystko je
 
Wiadomo, że witaminy które spożywamy z jedzeniem są lepiej przyswajalne niż te sztuczne w kroplach czy tabletkach. Dlatego jeśli tylko można podawać dziecku różne owoce i warzywa w lecie to nie trzeba podawać im dodatkowych witamin. My witamin już dawno nie podajemy. Ani wit. D3 ani multiwitamin...
 
Witam!
Mam nadzieję że zwalczyliśmy chociaż trochę zapalenie oskrzeli, dziękuję za odpowiedzi w sprawie Augmentinu pierwszy raz nie przyjęło ale potem ok wydaje mi się że jest lepiej ale do kontroli idziemy we wtorek zobaczymy co będzie.
Kaszle strasznie ale przynajmniej śpi w nocy bo na początku tygodnia była masakra. Nie jadła przez cały tydzień prawie nic ale wczoraj zażyczyła sobie księżniczka ROSOŁU:tak:
Mam nadzieje, że do soboty będzie ok bo wybieramy sie na wesele:-)
Jeśli chodzi o lekarstwa Julka bardzo lubiła nawet wołał wieczór witaminy albo daj siropu, teraz ucieka i muszę szukać różnych sposobów żeby podać jej wszystkie leki:angry:
 
jak ja czytam o witaminach jakie podajecie dzieciom albo podawalyscie to dla mnie czarna magia tutaj to wogole od urodzenia nikt mi nigdy nie powiedzial ze mam cos malemu podawac nic zero a co do lekarstw to tu wszystkie jkaie do tej pory bralismy to byly mega miaaaammmmmm
 
ja podawałam Weronice tylko D3 i wit.C jak była przeziębiona - żadnych innych dodatkowych... nikt mi nie powiedział że trzeba...
 
A Jakub dziś zaliczył swą pierwszą wizytę u okulisty. Coś mu się wbiło w tęczówkę. Oczywiście nie obyło się bez cyrków z poszukiwaniem okulisty, który by go przyjął - nawet odpłatnie. Okulistka osiedlowa znowu mi odmówiła (3 raz w przypadku moich dzieci). Małego przyjęła babka z zupełnie innego osiedla, w trakcie prywatnej pracy i to za darmo Byłam w szoku.
Jakub dostał kropelki, bo to, co było w oczku, samo się stamtąd "wyprowadziło". Pozostała ranka, która się musi zagoić :-)
 
tego się najbardziej boję właśnie, bo mam fobię chyba na punkcie oczu, noszę soczewki, ale sama ani tym bardziej komuś nie potrafiłabym nawet oczu zakroplić:-(. Mam watę w kolanach na samą myśl. Współczuję abryz takich przeżyć. Mam nadzieję, że oczko się szybko zagoi. A swoja drogą, lekarka super, tylko szkoda, że wszyscy tak nie porafią z większą empatią pracować.:sorry2: Dzielny chłopak, że pozwolił sobie zajrzeć do oczu, bo moja mała nawet jak jej rzęska wpadnie, to tak zamyka oko, że mam nie lada kłopot żeby cokolwiek zobaczyć, nie mówiąc o wyjmowaniu czegoś z oczka:baffled:
 
reklama
Do góry