reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroby, wizyty u lekarzy.

moj syn to samo ma Heksa, dostalismy spacjalne butki ortopedyczne po domku i na dwor z wkladkami .... koslawosc kolanek jest fizjologiczna do 4 roku zycia jesli nie przekracza 4 cm.... ale koslawosc stopek moze sie poglebic, wysoko trzymajace buciki , radze isc do ortopedy najlepiej .
 
reklama
Myfa80 dzieki no nam kazano pokupowac buty te bartka czy pinokio i 3m-ce obserwowac czy sie poprawi jak nie to ortopeda troche długo czekania i wlasnie tak sie obawiałam ze chyba szybciej sie wybiore dziekuje serdecznie z kolankami mnie uspokoiłas tylko nie wiem czy miescimy sie w 4cm bo to chyba tylko ortrpede potrafi oktreslic
 
Witam. Jestem mama Mai ktora ma 2 lata i 2 mce.
Od pewnego czasu mala narzeka wieczorami i czasem w nocy na ból kolan. Zauwazyłam ze jak sie bardzo wyszaleje to potem narzeka na te kolana i karze sobie masowac.
Chcialam zapytac czy Wy moze tez zauwazylyscie cos takiego u swoich dzieci i wiecie czym to jest spowodowane... Tym ze rosnie i duzo biega i czy moze jst cos nie tak.....:(
 
Czesc, na Twoim miejscu udalabym sie do ortopedy, niech obejrzy kolanka, a moze rowniez zrobi USG i bedzie wiadamo. To moga byc bole wzrostowe, ale nie musza,rownie dobrze moze to byc oznaka reumatyzmu niestety. Moj mial przypadek, ze ni z tego ni z owego nagle zaczal kulec i oszczedzac swoja noge. Trwalo to prawie 3 tygodnie, a my zdazylismy juz wtedy byc u wszystkich mozliwych specjalistow i zrobic rozmaite badania. Nic nie wyszlo. Lekarze stwierdzili, ze jesli sie powtorzy, beda juz robic docelowe badania w kierunku reumatyzmu. Na razie sie nie powtorzylo i mam nadzieje, ze tak juz bedzie:tak:
 
Witam,

Potrzebuję namiary do dobrego stomatologa dziecięcego w Warszawie. Byłam już u kilku z moją córą (3 lata i 4 miesiące), ale jakoś mi żaden nie przypadł do gustu. Macie może jakiegoś sprawdzonego? Konieczne będzie borowanie, więc lekarz musi mieć dobre podejście.
Z góry dzięki.
Cześć, moja siostra ma co prawda większą pociechę (5 latek), ale była u Dental Progress. Chwaliła przede wszystkim podejście do dziecka, i ogólnie była z nich zadowolona. Więc być może warto sprawdzić. Jakieś namiary na konkretnego stomatologa dziecięcego znajdziesz pewnie na ich stronie: Dentysta - Dental Progress Pozdrawiam.
 
Witam,
ja też polecam Elefanta, dr Kuba Dziewit, szczerze mogę polecić.
nie wiem jak pozostały personel ale złego słowa nie słyszałam
chodzimy tam z Oskarem od dwóch lat i póki co mielismy tylko lakierowanie 4 razy, więc nie wiem jakie ceny, lakierowanie kosztuje 80zł/3 miesiace, kontrole sa bezpłatne, porada ortodonty kosztowała nas 50zł
natomiast profesjonalizm Pana Doktora potwierdza tata Oskara, który też leczy tam ząbki:-D, mimo że to lecznica dziecięca.
 
Majulek, też uważam, że powinnaś iść z córką do lekarza. Znam przypadek, że właśnie małe dziecko narzekało ciągle na bóle nóg, nawet rano po przebudzeniu, gdzie teoretuycznie powinny być wypoczęte. I się okazało, że to reumatoidalne zapalenie stawów:baffled:. MAm nadzieje, że u Was tak nie jest, ale warto iść do lekarza i mieć spokojne sumienie:tak::-).
 
reklama
Mialam podobny problem. Ostatnimi czasy moj synek skarzyl sie na bole nozek i dzialo sie to zarowno w dzien jak i w nocy. Bedac u lekarza spytalam czym to moze byc spowodowane i dowiedzialam sie ze prawdopodobnie sa to bole wzrostowe. I tez czekalam troche czy bedzie to trwalo dlugo ale po jakims tygodniu bole zniknely. Na pewno gdyby trwaly dluzej kontaktowalabym sie ze specjalista. Pozdrawiam
 
Do góry