reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Chrzciny

Moniqa

i moje dwie połówki :)
Jak w temacie ;-) - mam nadzieje ze temat sie przyjmie ;-)
Macie juz moze ustalone daty chrzcin ?? Jak to u Was wyglada?? itd :happy:

My juz mamy date ustaloną - 26 listopada godz.15:00 :happy:
Zastanawiam sie tylko jeszcze gdzie zrobic imprezke w knajpce czy w domu ... w domu napewno wyjdzie "taniej" - tyle ze musze sama wszystko zrobic, a i maluszka bede mogla polozyc do lozeczka jak bedzie spiacy ... w knajpce zas nic nie musze robic :laugh2: .. przyjde, poswietuje i pojde ;-) ... jak myslicie ? :confused:

reklama

Mamuska

mama Maciaska i Meduzki!
My terminu nie mamy, ale nie spieszymy się. Myślę, że będziemy chrzcili Madzię tak jak Maćka czyli gdy będzie miała około 6-7 m-cy. Poza tym chcemy, żeby ojcem chrzestnym był nasz znajomy ksiądz, a w tej chwili jest na misji w Argentynie i musimy na niego poczekać.
A co do "imprezy" to raczej będzie to skromny obiadek w domu :-)

gufi

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Miasto
Łódź/Pabianice
my robimy chrzciny dopiero na wielkanoc, bo chce zeby Ninka byla juz troche wieksza. a poza tym moj brat i siostrzenica meza musza sie jeszcze wybierzmowac ...

moja kochana tesciowa zaproponowala, ze to ona zrobi chrzciny u siebie i bierze tez na siebie przygotowanie jedzonka :-) jestem jej bardzo wdzieczna, bo my mamy za male mieszkanie na jakakolwiek uroczystosc. a w knajpie to raz ze drogo, a dwa ze nie ma takiej fajnej atmosfery rodzinnej.

Moniqa

My najpierw chcielismy w swieta zrobic chrzciny, ale potem doszlismy do wniosku ze to jest uroczystosc tylko Dawidka i wybralismy listopad :happy:
Mielismy tez maly dylemat jesli chodzi o chrzesnych ... i maz i ja mamy siostry :baffled: .. ale problem sam sie rozwiazal ... moja siostra powiedziala ze bedzie chrzesna kolejnego maluszka ;-) co ogolnie mnie zaskoczylo, zwlaszcza ze oba jej maluchy to moi chrzesniacy :happy:
Doszlismy tez do wniosku ze imprezke robimy w domQ ... tak jak mowilam zawsze to taniej wyjdzie ;-) , maluszka bede mogla polozyc spokojnie spac :happy: a ogolnie to rodzice i siostra z mezem od mojego mezulka zapewne przyjada w niedziele i beda sie tez zwijac spowrotem w niedziele ( i napewno nie za pozno ) ... moja ciocia tez bedzie jechac w niedziele spowrotem ... i zostana moi rodzice, moja siostra i chrzesny .. wiec dla 6 osob nie oplaca mi sie wynajmowac sali ;-) ... a zreszta tak jak Gufi to pieknie powiedziala, w domu bedzie bardziej rodzinnie :-):happy:

gufi

Miasto
Łódź/Pabianice
Moniqa - ty to masz dobrze, ze tylko 6 osob. moj maz ma 2 duzo starszego rodzenstwa z prawie doroslymi dzieciakami i ich jest razem 9 osob :tak: a jeszcze rodzice, my, moj brat i dziadkowie to razem daje 20 osob :szok:

Moniqa

Gufi - nie nie , u mnie razem z Naszą trojka bedzie 16 osob ( w tym dwoje dzieci - nie liczac Dawidka ;-)) ... ale czesc szybko bedzie wracac, bo z daleka :happy:

edi

mamusia Wojtusia
Cześć dziewczyny:-) jestem z wrzesniówek i mam do sprzedania komplet do chrztu dla chlopczyka w roz.68 na taką zimniejszą porę.Był wykorzystany raz przez moją pociechę w ub.niedzielę.Kupiłam go na allegro9nowy) za75 zł z przesylką a odsprzedam go powiedzmy za 55 z przesylką.Jak któraś jest chętna to prosze o maila na adres
edith.g-z@wp.pl
a oto ubranko CHRZEST dla chłopca (136519190) - Aukcje internetowe Allegro
i zdjęcie mojego szkraba

nadia

My planujemy chrzest Wiktorka na 14 stycznia, bo wtedy wraca do Polski na chwilę siostra męża, chrzestna Wiktorka;-) Też chciałam zrobić chrzciny w święta, no ale skoro chrzestna nie może będzie styczeń. Imprezka będzie robić u siebie moja mamuśka, we wcale nie dużym, mieszkanku, a osób od biedy będzie 14, więc będzie super rodzinna atmosferka:-)

reklama