reklama

ciagla sennosc, malo je, duzo pije

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez aasiah123, 7 Czerwiec 2011.

1. aasiah123

aasiah123 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam... mam problem. moj 4-miesieczny syn stal sie od kilku dni bardzo senny. spi 2 godziny, budzi sie i ciagle ziewa.i za godzine znowu by spal... nie za bardzo chce jesc a pic to by pil litrami chyba... spi naprawde duzo w porownaniu do tego co wczesniej spal. ale najbardziej mnie martwi to ziewanie ciagle... zastanawiam sie czy to ta upalna pogoda tak dziala...czy moze zabki zaczynaja dawac znac o sobie czy moze to jakas choroba...moze cukrzyca?:-( juz sama nie wiem.... moze ktos mial podobny przypadek?

2. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj.
    najlepiej skonsultuj sie z lekarzem Twoim rodzinnym i on najlepiej Ci poradzi,moze jakies badania karze zrobic...tyle moge pomoc.
    Trzymam kcuki by wszystko bylo ok!!

3. reklama
  4. aasiah123

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    LEKARKA ROBILA BADania ostatnio i nic nie wyszlo.....

5. happybeti

happybeti show must go on...

Najlepsze odpowiedzi:
    28
    A sprawdź kalendarz "skoków rozwojowych"- może to + upał tak na niego działa,juz nie pamiętam,czy w tym okresie jakis skok przypada...skoro badania miał robione,to nie wiem...

6. agula23

agula23 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej1 to ze maly nie chce jesc to przez upal wazne ze pije duzo plynow moj syn tez tak mial ze pil litrami a lekarz powiedzial ze picie takie male dzis=cko potrafi wypic wiecej niz dorosly i to nie jest nic zlego (a dotego dochodza upalne dni wiec dobrze ze pije ) co do spania moj maly ma rok i tez jest non stop spiacy jak jest upal pogoda tez meczy dziecko moze mu minie sennosc jak bedzie zimniej wazne ze wyniki sa dobre a moze to reakcja na zabkowanie ! obserwuj malca i nie martw sie !!

7. aasiah123

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moze i tak...moze to i ten upal.... okaze sie jak sie zrobi chlodniej... mam w domu wieczorem 29 stopni katastrofa:-(

Poleć forum