reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, a brutalny mąż

Dołączył(a)
25 Luty 2015
Postów
11
Witam,

Od kiedy jestem w ciąży mój mąż stał się strasznie agresywny i brutalny. Oczywiście nie do mnie... nawet stał się dla mnie bardziej kochany i troskliwy. Ostatnio kiedy byliśmy w sklepie to pewien starszy pan potrącił mnie wózkiem, a mój mąż tak się wydarł na dziadziusia, że aż podskoczył ze strachu. Czy takie objawy agresji mogą być wywołane przez ciążę? Mąż odnalazł w sobie geny samca czy jak?
 
reklama
Martwi się o Ciebie i dziecko aż do przesady. Powinnaś z nim porozmawiać zanim komuś przyłoży :) Hehe
 
Chłopina się stresuje,przejmuje się tym bardziej niż Ty sama.
Może daj mu do poczytania albo sama powiedz,że dziecko w brzuchu to nie jajko w skorupce,że jest tam bardzo bezpieczne i nie tak łatwo zrobić mu krzywdę.
Powiedz też,że takie zachowania Cię stresują a przecież dobrze byś za dużo stresu w ciąży nie miała.
 
Może daj mu do poczytania albo sama powiedz,że dziecko w brzuchu to nie jajko w skorupce,że jest tam bardzo bezpieczne i nie tak łatwo zrobić mu krzywdę.
 
Ja to w ciąży byłam brutalna,jak twój mąż w trosce o maleństwo jak byłam na zakupach a ta szarańcza biegała po tym sklepie i mnie trącała, to nerwowo wysiadałam, mąż pilnował mnie żebym tylko nikomu nie przyłożyła:) więc nie wiem co we mnie się obudziło:D
 
Ja to w ciąży byłam brutalna,jak twój mąż w trosce o maleństwo jak byłam na zakupach a ta szarańcza biegała po tym sklepie i mnie trącała, to nerwowo wysiadałam, mąż pilnował mnie żebym tylko nikomu nie przyłożyła:) więc nie wiem co we mnie się obudziło:D
To się nazywa burza hormonalna i jest zupełnie normalne w ciąży. Nie jest natomiast normalne u mężów kobiet w ciąży, bo niby skąd miałyby się u nich wziąć takie objawy? Z ciąży urojonej? Nie no, żartuję, ale może faktycznie facet ma coś z hormonami i powinien pójść do lekarza.
 
Do góry