reklama

Ciąża, a brutalny mąż

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez gosia8000, 25 Luty 2015.

1. gosia8000

gosia8000 Zaciekawiona BB

Witam,

Od kiedy jestem w ciąży mój mąż stał się strasznie agresywny i brutalny. Oczywiście nie do mnie... nawet stał się dla mnie bardziej kochany i troskliwy. Ostatnio kiedy byliśmy w sklepie to pewien starszy pan potrącił mnie wózkiem, a mój mąż tak się wydarł na dziadziusia, że aż podskoczył ze strachu. Czy takie objawy agresji mogą być wywołane przez ciążę? Mąż odnalazł w sobie geny samca czy jak?

2. MalaZosia

MalaZosia Mamusia Piotrusia :)

Martwi się o Ciebie i dziecko aż do przesady. Powinnaś z nim porozmawiać zanim komuś przyłoży :) Hehe

3. reklama
  4. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Chłopina się stresuje,przejmuje się tym bardziej niż Ty sama.
    Może daj mu do poczytania albo sama powiedz,że dziecko w brzuchu to nie jajko w skorupce,że jest tam bardzo bezpieczne i nie tak łatwo zrobić mu krzywdę.
    Powiedz też,że takie zachowania Cię stresują a przecież dobrze byś za dużo stresu w ciąży nie miała.

5. sher77

sher77 Początkująca w BB

Może daj mu do poczytania albo sama powiedz,że dziecko w brzuchu to nie jajko w skorupce,że jest tam bardzo bezpieczne i nie tak łatwo zrobić mu krzywdę.

6. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Ja to w ciąży byłam brutalna,jak twój mąż w trosce o maleństwo jak byłam na zakupach a ta szarańcza biegała po tym sklepie i mnie trącała, to nerwowo wysiadałam, mąż pilnował mnie żebym tylko nikomu nie przyłożyła:) więc nie wiem co we mnie się obudziło:D

7. marlenalisa

marlenalisa Początkująca w BB

To się nazywa burza hormonalna i jest zupełnie normalne w ciąży. Nie jest natomiast normalne u mężów kobiet w ciąży, bo niby skąd miałyby się u nich wziąć takie objawy? Z ciąży urojonej? Nie no, żartuję, ale może faktycznie facet ma coś z hormonami i powinien pójść do lekarza.

Poleć forum