reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza a czeste oddawanie moczu . pomozcie mi

kiciA2016

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2016
Postów
36
jestem w 27 tc. od kilku dni zauwazylam ze bardzo czesto latam wc na oddawanie moczu. wiem ze w okresie ciazy sa czeste oddawanie moczu to dla mnie jasne ale od kilku dni zaczyna mnie wykanczac bo co zrobie siku to za jakies 15 min czuje ze znow mi sie chce a ide do WC i oddaje parę kropli . do tego odczuwam pieczenie cewki moczowej . Czyzby mam zapalenie pecherza ? w aptece poradzili brac zurawine (Urinal ) w tabletce trzy razy dziennie po 1 tabletce. JUz 3 dzien biorę i nie widze poprawy :(. Wygląda na to ze juz musze isc do lekarza rodzinnego o przepisanie antybiotyku czy cos innego ? Ktoś z Was to miala to piszcie co mozna zrobic zebym zlogodzic te dolegliwosci .
 
reklama
Żadna z nas nie może Cię leczyć :) Skoro piecze Cię cewka to raczej masz infekcję. Powinnaś jak najszybciej zrobić badanie moczu i pójść do lekarza. Możliwe, że infekcja się rozhulała bo 3 dni bez poprawy to dość długo, a ona rozwija się dość szybko...
 
No dokładnie, lekka infekcje może by żurawiną poszła ale tak to ewidentnie trzeba się pokazać lekarzowi-czy ginekolog czy rodzinny-ogarnie to tylko faktycznie lepiej w pon już zrobić badanie moczu i z wynikiem iść.
 
jestem w 27 tc. od kilku dni zauwazylam ze bardzo czesto latam wc na oddawanie moczu. wiem ze w okresie ciazy sa czeste oddawanie moczu to dla mnie jasne ale od kilku dni zaczyna mnie wykanczac bo co zrobie siku to za jakies 15 min czuje ze znow mi sie chce a ide do WC i oddaje parę kropli . do tego odczuwam pieczenie cewki moczowej . Czyzby mam zapalenie pecherza ? w aptece poradzili brac zurawine (Urinal ) w tabletce trzy razy dziennie po 1 tabletce. JUz 3 dzien biorę i nie widze poprawy :(. Wygląda na to ze juz musze isc do lekarza rodzinnego o przepisanie antybiotyku czy cos innego ? Ktoś z Was to miala to piszcie co mozna zrobic zebym zlogodzic te dolegliwosci .
Dziewczyny już napisały co trzeba, badanie moczu, lekarz bo jak już piecze to samo z siebie nie minie. Do higieny intymnej odpowiednie środki, najlepiej z apteki, w czasie ciąży na tym nie oszczędzam bo zmienia się ph i łatwo o zakażenia
 
Najlepiej juz oddaj mocz na posiew z antybiogramem. Czeste oddawanie moze byc plod naciska na pecherz ale bez pieczenia.
 
Niestety to chyba infekcja. Ja w ciazy mialam je co chwile. Zmienia sie tez ph pochwy i dlatego. Do 3 trymestru lykalam urofuragine. Potem zuravit zapobiegawczo. ale zrob sobie badanie moczu z samego rana odbierz wyniki i skontaktuj sie ze swoim ginekologiem bo to nie zarty
 
reklama
Do góry