reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Ciąża a remont

Sarafina

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witajcie jestem w 4 miesiącu ciąży, którą znoszę źle (cały czas mdłości, wymioty, migreny, bóle brzucha, brak sił, bezsenność w nocy). Moi sąsiedzi, którzy mieszkają nade mną zaczęli remont bez uprzedzenia wcześniej o takiej sytuacji po prostu na chama od 8 rano dzień w dzień wiercą, burzą ścianki, używają młotu pneumatycznego. Ja usypiam z reguły koło 5 rano dopiero, bo męczy mnie bezsenność więc mam czasem nie całe 3h snu po czym nagła pobudka i męczarnia przez cały dzień. Stresuje mnie cała ta sytuacja i straciłam już sporo nerwów przez to. Prosiłam męża by do nich poszedł i pogadał czy by nie mogli zacząć chociaż od 11 skoro i tak cały dzień siedzą w domu a remont robią im robotnicy na co mąż stwierdził, że nigdzie nie pójdzie bo oni ciszy nocnej nie zaburzają więc on się wysypia a ja się mogę z godzinę zdrzemnąć w dzień jak nie będą wiercić. Boję się, że przez stres może się coś stać dziecku. Jakieś rozwiązania?

reklama

blaidddrwg

Początkująca w BB
Rozwiązania
1
Rozwiązanie jest jedyne takie, żebyś się na parę dni przeprowadziła do znajomych lub rodziny. Żadni robotnicy nie będą zaczynać pracy od 11, bo to też ludzie, chcą zrobić swoje i w miarę wcześnie iść do domu. 8 rano to przyzwoita godzina na rozpoczęcie pracy. Niestety mieszkając w bloku trzeba liczyć się z tym, że sąsiedzi nie będą dostosowywać się do tego, która sąsiadka akurat jest w ciąży, która ma małe dzieci, a która cierpi na bezsenność i śpi w godzinach ich remontu.

Sarafina

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Rozwiązanie jest jedyne takie, żebyś się na parę dni przeprowadziła do znajomych lub rodziny. Żadni robotnicy nie będą zaczynać pracy od 11, bo to też ludzie, chcą zrobić swoje i w miarę wcześnie iść do domu. 8 rano to przyzwoita godzina na rozpoczęcie pracy. Niestety mieszkając w bloku trzeba liczyć się z tym, że sąsiedzi nie będą dostosowywać się do tego, która sąsiadka akurat jest w ciąży, która ma małe dzieci, a która cierpi na bezsenność i śpi w godzinach ich remontu.
Rozumiem, jednak nie mam gdzie się przeprowadzić na obecną chwilę

blaidddrwg

Początkująca w BB
Rozwiązania
1
Rozumiem, jednak nie mam gdzie się przeprowadzić na obecną chwilę
To słuchawki wyciszające albo stopery z apteki. Musisz wyluzować i zaakceptować sytuację.
Swoją drogą jak masz coś sąsiadom do powiedzenia to dlaczego wysyłasz swojego partnera, zamiast sama tam iść...

Marta Anna Z.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie dziwie sie, ze twoj maz tak zareagował. Musisz to przetrwać i tyle. Jedynie cieszyć sie, ze remont nie został rozpoczęty tuż po narodzinach.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Niestety, uroki mieszkania w bloku. Nic na to nie poradzisz, bo jak dziewczyny słusznie zauważyły, nikt nie będzie się oglądał na to, czy ktoś jest w ciąży, czy komuś śpi dziecko, lub czy ktoś pracuje na nocne zmiany i śpi w dzień. Nie zakłócają ciszy nocnej, a remont kiedyś muszą zrobić. Skoro nie masz do kogo się przenieść, to musisz kombinować inaczej, spróbuj stoperów do uszu na dobry początek.

reklama

Søde85

Rozwiązania
0
Jak dziewczyny piszą, mieszkając w bloku tak niestety jest :/ fachowcy też ludzie, i chcą o normalnej porze do domu wrócić. Ja całe pierwsze cztery miesiące męczyłam się z remontami, i mieszkania własnego, potem budynku całego, a na koniec tuż pod oknem ulice zaczęli robić:p spróbuj wyjść na spacer jak masz możliwość chociaż na zewnątrz na ławkę posiedzieć i odetchnąć. A w mieszkaniu obowiązkowo stopery do uszu :p i trzeba zaakceptować sytuację bo inaczej Twój stres będzie strsowal Maluszka.

mizoro

Rozwiązania
0
Witajcie jestem w 4 miesiącu ciąży, którą znoszę źle (cały czas mdłości, wymioty, migreny, bóle brzucha, brak sił, bezsenność w nocy). Moi sąsiedzi, którzy mieszkają nade mną zaczęli remont bez uprzedzenia wcześniej o takiej sytuacji po prostu na chama od 8 rano dzień w dzień wiercą, burzą ścianki, używają młotu pneumatycznego. Ja usypiam z reguły koło 5 rano dopiero, bo męczy mnie bezsenność więc mam czasem nie całe 3h snu po czym nagła pobudka i męczarnia przez cały dzień. Stresuje mnie cała ta sytuacja i straciłam już sporo nerwów przez to. Prosiłam męża by do nich poszedł i pogadał czy by nie mogli zacząć chociaż od 11 skoro i tak cały dzień siedzą w domu a remont robią im robotnicy na co mąż stwierdził, że nigdzie nie pójdzie bo oni ciszy nocnej nie zaburzają więc on się wysypia a ja się mogę z godzinę zdrzemnąć w dzień jak nie będą wiercić. Boję się, że przez stres może się coś stać dziecku. Jakieś rozwiązania?
Uroki życia w bloku.

Gdyby mieli zaczynac o 11, to o której by kończyli?
O 19? Zakladam, że inny sąsiedzi wracajacy po 16 z pracy byliby wniebowzieci...

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry