reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a testy

Morphi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2018
Postów
1 680
Witam mam może głupie pytanie ale w sumie nie wiem co myśleć a ciągle mi to w głowie siedzi jestem w 32 dniu cyklu, cykle mam 26-28 ostatnio mega regularne, hormony tarczycy wyregulowane.. I do tej pory brak okresu, z mężem się staramy o dziecko ale nie chce robić sobie zludnych nadziei tymbardziej że testy wychodzą negatywne. Czuję się w sumie trochę dziwnie, piersi lekko bolą.. Ale może sobie to wszystko już wmawiam. Czy istnieje możliwość że test może jeszcze nie wykryć ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
Nie, nie powinno być 0,0, wartość <5 to brak ciąży, czyli mogłabyś mieć nawet 4,9 i nie byłoby to uznane za ciążę.
To ze cykle byly regularne nie znaczy ze sa pewnikiem ze nie moze cos sie poprzesuwac. Poczekaj jeszcze pare dni i powtorz test albo najlepiej idz na bete. Jezeli za pare dni dalej nie bedzie pozytywnego testu/ bety i dalej brak okresu udaj sie do ginekologa.
 
Niestety beta nie wskazuje ciazy. Pozostaja dwie mozliwosci albo ciazy nie ma i miesiaczka przyjdzie pojdziej ( albo nie, wtedy lekarz). Albo owulacja sie sporo przesunela i doszlo do zaplodnienia ale jeszcze nie bylo implantacji. Daj sobie np tydzien jezeli okres sie nie pojawi zrob jeszcze raz bete jak wyjdzie negatywna to wypadaloby isc do ginekologa.
 
reklama
reklama
Do góry