reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie

reklama
Hej, mam bardzo podobnie 😬test negatywny, dziś już 30dc brak okresu, sutki ciemniejsze, żyłki na piersiach. Od czasu do czasu czuje ciągnięcia w brzuchu. Trwa to dobrze ponad tydzień.. Może owulacja wystąpiła później 🤔✊ mam 26-28dniowe cykle a ty jakie masz cykle? Pozdrawiam
 
Hej, mam bardzo podobnie 😬test negatywny, dziś już 30dc brak okresu, sutki ciemniejsze, żyłki na piersiach. Od czasu do czasu czuje ciągnięcia w brzuchu. Trwa to dobrze ponad tydzień.. Może owulacja wystąpiła później 🤔✊ mam 26-28dniowe cykle a ty jakie masz cykle? Pozdrawiam
Moje cykle są co 30/32 dni. Riłam wczoraj rano test negatywny. Piersi widzę że są inne w podbrzuszu boli... Czasem jajniki tak ciągnie w pachwiny. Także nie wiem co tu jest grane
 
Moje cykle są co 30/32 dni. Riłam wczoraj rano test negatywny. Piersi widzę że są inne w podbrzuszu boli... Czasem jajniki tak ciągnie w pachwiny. Także nie wiem co tu jest grane
Mi dziś rano 32dc wyszedl test z bardzo jasna kreska. Testowałam 15.01, 18.01 i dziś dopiero jakąś kreska się pokazała. Cykle. 26-28dniowe także @spoznia się około 4 dni więc dopiero cos tam mi się pokazało. Może i u Ciebie tak będzie że po terminie tygodnia dopiero coś się pokaże ✊🙂
 
Mi dziś rano 32dc wyszedl test z bardzo jasna kreska. Testowałam 15.01, 18.01 i dziś dopiero jakąś kreska się pokazała. Cykle. 26-28dniowe także @spoznia się około 4 dni więc dopiero cos tam mi się pokazało. Może i u Ciebie tak będzie że po terminie tygodnia dopiero coś się pokaże ✊🙂
Hmmm... Spróbuję chociaż boje się że wyjdzie negatywny :(
 
Mi dziś rano 32dc wyszedl test z bardzo jasna kreska. Testowałam 15.01, 18.01 i dziś dopiero jakąś kreska się pokazała. Cykle. 26-28dniowe także @spoznia się około 4 dni więc dopiero cos tam mi się pokazało. Może i u Ciebie tak będzie że po terminie tygodnia dopiero coś się pokaże ✊🙂
Pokażesz zdjęcie testu ciążowego? Bo ja nie wiem czy ja ta kreskę widzę czy po prostu chce widzieć :)
 
Pokażesz zdjęcie testu ciążowego? Bo ja nie wiem czy ja ta kreskę widzę czy po prostu chce widzieć :)
IMG_20210121_115918.jpg
musiałam się nieźle namęczyć przy robieniu zdjęcia żeby uchwycić 🙊widzisz coś? Bardzo blada kreska mam nadzieję że z dnia na dzień będzie ciemnieć
 
reklama
Do góry