reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Ciaza czy przeziebienie?

Justikkk26

Początkująca w BB
A więc od początku ...
Cykle 28 dniowe lecz w tym cyklu było inaczej, w 24 dc dostalam krwawienie które trwało 2 dni trzeci dzień brazowe plamienie... więc pomyślałam że czasami tak się zdarza i jak było krwawienie to o ciąży mogę zapomnieć , do tego przestały mnie bolec piersi które bolały od owulacji wlasnie do tego krwawienia. Od 2 dni (2 dni po terminie planowanej miesiączki) jestem mega oslabiona, przeziębiona, leze w łóżku i staram się leczyć naturalnie. Może wieczorem poczuje się lepiej żeby pojechać po test...czytalam juz na forach ze przeziebienie jak najbardziej ale co z tym krwawieniem? czy któraś z Was tak miala? Czy to mogło być plamienie implantacyjne?

reklama

Justikkk26

Początkująca w BB
Kobieta kobiecie... przykre to jest. Zapytalam czy któraś z Pan miala takie krwawienie, jeśli nie to nie odpisuje, proste... do czego ten świat dąży nie ogarniam

Ewelina.Be

Fanka BB :)
Ale tu Cię nikt nie zbada na odległość, tak samo czarodziejskiej kuli nie mamy żeby zobaczyć co Ci się dzieje

Ps.
Uwielbiam ten tekst "kobieta kobiecie" 🙈

frez.ja1987

Fanka BB :)
Kobieta kobiecie... przykre to jest. Zapytalam czy któraś z Pan miala takie krwawienie, jeśli nie to nie odpisuje, proste... do czego ten świat dąży nie ogarniam
I wytłumacz mi proszę co ci da wiedza, że u mnie czy u Krystyny z gazowni wystąpiło krwawienie implantacyjne? To znaczy, że u Ciebie też musi? Bardzo niewiele kobiet tego doświadcza. A plamienie w środku cyklu może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi równie dobrze.

Jedyny sposób aby stwierdzić ciążę to test lub beta. Więc nie rozumiem o co pretensje.

Justikkk26

Początkująca w BB
Tak masz rację nic mi nie da. Ale po 2 latach starań każda taka sytuacja jest dla mnie nadzieją. Jeśli miala bym taka możliwość zrobila bym betę ale w kraju w którym mieszkam nie robią tego badania od tak sobie, trzeba mieć skierowanie. Poczuje się lepiej pojade po test. Pozdrawiam

reklama
Do góry