reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy urojenia;)

Dziewczyny proszę dajcie spokój z tymi urojeniami! Tego juz się nie da czytać!
Test. Beta. Wizyta u ginekologa.
Po tym można stwierdzić ciążę.
Nie po wydzielinie, bólu jajnika czy zacmieniu księżyca....
 
reklama
A ja to nie ogarniam - nie potrafią wytrzymać dwóch tygodni, żeby zrobić test, nosi je ze zniecierpliwienia, to jak później dadzą radę wytrzymać 9 miesięcy ciąży???



Poprostu pytamy bo bardzo chcemy mieć dziecko. Wiemy że test i badanie na betę to potwierdzenie ciąży. Ale to potrzeba trochę czasu. A jak pojawiają się jakieś objawy to człowiek ma nadzieję ;)
Ja już jestem po jednej ciąży i bez obaw dalam radę wytrzymać 9 miesięcy ;)
 
Witam dziewczyny! Ja tez mam problem z okresleniem czy jestem w ciazy i rownierz zastanawiam sie czy to nieurojenia ;) moj cykl trwa 33 dni odziwo lekarz umnie stwierdzil owulacje 12 dc. Jakies 6 dni po owu strasznie bolal mnie jajnik nastepnego dnia drugi. A od ok. 5dni boli mnie podbrzusze czasami dosc intensywnie. Dodam ze tem. Niespada ponizej 37 mierze codziennie rano. Sluz taki bialy z przezroczystym. Oczywiscie test robilam i negatywny i teraz niewiem czy za wczesnie czy poprostu niewyszlo. @ ma byc dopiero za 5 dni! A mnie juz ciekawosc nosi.
To czekamy razem za @ ;)
 
Poprostu pytamy bo bardzo chcemy mieć dziecko. Wiemy że test i badanie na betę to potwierdzenie ciąży. Ale to potrzeba trochę czasu. A jak pojawiają się jakieś objawy to człowiek ma nadzieję ;)
Ja już jestem po jednej ciąży i bez obaw dalam radę wytrzymać 9 miesięcy ;)

Masz już dziecko i nie wiesz, że objawy, które niby odkrywasz, wmawiasz sobie, bo się ich doszukujesz na siłę?
 
Niestety tamte objawy nie były ciazawe :( okres przyszedł 13 kwietnia. Jednak dalej się staramy. Dzisiaj 2 kreski na teście ;) mam nadzieję że test jest wiarygodny ;) jutro akurat mam kontrolna wizytę. Możliwe że USG dopochwowe wykryje ciążę?
 
reklama
Niestety tamte objawy nie były ciazawe :( okres przyszedł 13 kwietnia. Jednak dalej się staramy. Dzisiaj 2 kreski na teście ;) mam nadzieję że test jest wiarygodny ;) jutro akurat mam kontrolna wizytę. Możliwe że USG dopochwowe wykryje ciążę?

Watpie aby cokolwiek USG wykrylo na tak wczesnym etapie. Pewnie nawet pecherzyk nie wyjdzie.
Poczekaj ze 2 tygodnie, wtedy pecherzyk powinien byc juz widoczny :)
 
Do góry