reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża mimo krwawienia

naneczka6450

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Luty 2019
Postów
16
Witam. Mam dość głupie pytanie ale czy jest możliwość ze jestem w ciąży mimo krwawienia?
Uprawiałam stosunek bez zabezpieczenia w dni płodne, po czym jakieś 10 dni później miałam bóle podbrzusza i trwało to pare dni i było to około tydzień przed miesiączka a bóle miesiączkowe dostałam zazwyczaj w pierwszy dzień nigdy tak wcześnie. Chciałam już robić test ale dostałam miesiączkę. Do tego dostałam popołudniu a zazwyczaj dostaje z samego rana. Miesiączka jest normalna tzn w 1,2,3 dzień była obfita a w 4 dzień już mało a zazwyczaj trwa u mnie 6-7 dni. Jest możliwość ciąży? Słyszałam o takich przypadkach dlatego się martwię ale słyszałam o plamieniach i mało obfitym krwawienia. To jak to jest wkoncu? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Może wystąpić w czasie spodziewanej miesiączki krwawienie implantacyjne, ale ono różni się intensywnością od miesiączki. Też słyszałam takie historie, ale ja nie mam takich doświadczeń. Chcesz wiedzieć, zrób test i już :)
 
Do góry