reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża mimo przeciwciał przeciwplemnikom

Bpbp

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Maj 2021
Postów
45
Dziewczyny! Zaszlam w ciąże mimo przeciwciał atakujących plemniki. Odpuscilam leczenie i taka niespodzianka. Jestem w 5 tyg+4 dni. Byłam pewna ze skoro zaszlam w ciażę przeciwciala zniknęły ale odebralam dzis wynik i są nadal w dość duzym mianie +++. Czy to oznacza ze poronie? Czy powinnam brać encorton? Lekarz w piątek a ja umieram ze strachu. Czy ktoś mial podobnie?
 
reklama
Uprzedzam, że nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, tylko gdybam.

Skoro to są przeciwciała przeciwplemnikowe to działają one na plemniki, a nie na zarodek. Skoro doszło do zapłodnienia, to znaczy, że jeden mistrzunio dotarł do komórki. Moim zdaniem nie powinny mieć wpływu na utrzymanie ciąży.
 
Do góry