reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza , plamienia, policystyczne jajniki

mamaGrzywacza

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2015
Postów
50
hej czy byl ktos w sytuacji ze zaszedl w ciaze majac policystyczne jajniki( nie zespol), przed ciaza przez ostatnie dwa lata mialam ciagle plamienia miedzy miesiaczkamii , teraz okazalo sie - gdy czekalam na wykonanie histeroskopii w celu sprawdzenia przyczyny krwawien ze jestem w 6tym tyg ciazy. oczywiscie histeroscopii nie zrobili; problem w tym ze te plamienia dalej mam tak jak mialam. za kilka dni mam usg ale moze mial ktos podobna sytuacje ? dodam ze mialam mase badan hormonalnych i genetycznych i wszystko wyszlo ok. jak to u was bylo?
 
reklama
Ja mam policystyczne jajniki i w obu ciążach pojawiały się plamienia.
Ustawaly dopiero ok. 11-12 tygodnia.
Lekarze przepisywali mi duphaston i luteine.
 
Kazde plamienie trzeba sprawdzić.
To sa słowa mojego lekarza nie na forum tylko u ginekologa!
Bo przyczyn moze byc wiele .
Poważnych albo mniej poważnych.
Lekarz pewnie zbada poziom hormonów progesteron i zaleci luteine albo duphaston.
 
dzieki za odp. a plamilas tez wczesniej? przed ciaza?
Przed ciążą czasami się zdarzalo, miałam wtedy baaardzo nieregularne cykle.
A tak to głównie w ciazy plamilam.
Nie miało to jakiegoś konkretnego podłoża, taka uroda moich ciąż.
Oczywiście wszystko było pod kontrolą lekarza.

Madzia czyżby sie udalo i Gabrys bedzie mial rodzeństwo?:)???
Za 1.5 miesiąca Gabrys będzie miał siostrzyczke ;)
 
Przed ciążą czasami się zdarzalo, miałam wtedy baaardzo nieregularne cykle.
A tak to głównie w ciazy plamilam.
Nie miało to jakiegoś konkretnego podłoża, taka uroda moich ciąż.
Oczywiście wszystko było pod kontrolą lekarza.


Za 1.5 miesiąca Gabrys będzie miał siostrzyczke ;)
O zesz kurde Madzia!!!! Gratki!!!;)
I jeszcze parke bedziesz miala <3
Tak poprostu sie udalo czy sie jeszcze leczylas?:)
 
reklama
w uk mieszkam, tutaj tak nie badaja jak w pl - i tak mam nieplanowane usg w piatek - koniec 6go tyg....zobaczymy- oby wszystko bylo ok , u mnie wlasnie tak samo - nieregularne okresy , drobne plamienia - wiec mnie troche uspokoilas:) lepiej mi bedzie dotrwac do usg w piatek:)
 
Do góry