reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu

Dołączył(a)
23 Luty 2022
Postów
2
Hej wszystkim :)
Mam takie pytanie. Ostatnią miesiączkę miałam 10 stycznia, zrobilam test ciążowy 14 lutego i wyszedl pozytywny, 18 lutego byłam u lekarza lekko plamiłam stwierdziła że to ok.5--6 tydzień ciąży a ze względu na już 2 poronienia wypisała mi duphaston. Zleciła mi zrobienie badan (beta hcg) 18.02 wyszła prawie 16 tysięcy a 22.02 prawie 35 tysięcy czy ten przyrost jest prawidłowy? Czy będzie widać zarodek na usg ? Kros tak miał? Proszę o odpowiedzi.
 
reklama
Z tego, co mówił mój lekarz, po uwidocznieniu pecherzyka ciążowego na usg, nie sprawdza się przyrostu bety..
Oszczędzaj się, bierz ten duphaston (ja odstawiałam dopiero w 33tygodbiu) I cekaj spokojnie na kolejne usg! Trzymam kciuki!
 
Hej wszystkim :)
Mam takie pytanie. Ostatnią miesiączkę miałam 10 stycznia, zrobilam test ciążowy 14 lutego i wyszedl pozytywny, 18 lutego byłam u lekarza lekko plamiłam stwierdziła że to ok.5--6 tydzień ciąży a ze względu na już 2 poronienia wypisała mi duphaston. Zleciła mi zrobienie badan (beta hcg) 18.02 wyszła prawie 16 tysięcy a 22.02 prawie 35 tysięcy czy ten przyrost jest prawidłowy? Czy będzie widać zarodek na usg ? Kros tak miał? Proszę o odpowiedzi.
Przy takiej becie powinien być już i zarodek i serduszko :) przyrost można sprawdzić w kalkulatorze, dokładnie się podaje daty i godziny badań oraz wartości. Ale przy tak wysokiej becie przyrost może być mniejszy niż te 66%, myślę że nie ma sensu tego sprawdzać, tylko iść na kolejne USG :) powinno być ok, powodzenia :)
 
Do góry