reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza pozamaciczna- laparoskopia

19AnulA94

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
82
Hej dziewczyny ostatnio pisałam o tym moim krawieniu które lekarz zdiagnozowal jako poronienie samoistne. Niestety ból był coraz gorszy krwawienie również, mąż się w końcu zdenerwował i zawiózł mnie we wtorek do szpitala w innym mieście. Okazało się że jestem w 6 tygodniu cpozaciążymacicznej i krwotok wewnętrzny. W środę koło 11 miałam usunięta ciążę, wycięty lewy jajowod i odsaczona krew z brzucha (ponad 200ml) zabiegiem laparoskopi. Z tego całego stresu zapomniałam się o to wszytko zapytać więc chciałabym zaczerpnąć jakiś informacji od osób które to przeszły. Za 3 tygodnie będę miała wizytę kontrolną u ginekologa więc też się tam jeszcze dopytam.

I teraz pytanie kieruje do kobiet które też były w takiej sytuacji bądź z Mają kogoś to przeżył to samo.
Czy udało wam się zajść jednak w ciaze z jednym sprawnym jajowodem? Czy ciąża przebiegała prawidłowo? Po jakim czasie udało wam się?
 
reklama
Hej dziewczyny ostatnio pisałam o tym moim krawieniu które lekarz zdiagnozowal jako poronienie samoistne. Niestety ból był coraz gorszy krwawienie również, mąż się w końcu zdenerwował i zawiózł mnie we wtorek do szpitala w innym mieście. Okazało się że jestem w 6 tygodniu cpozaciążymacicznej i krwotok wewnętrzny. W środę koło 11 miałam usunięta ciążę, wycięty lewy jajowod i odsaczona krew z brzucha (ponad 200ml) zabiegiem laparoskopi. Z tego całego stresu zapomniałam się o to wszytko zapytać więc chciałabym zaczerpnąć jakiś informacji od osób które to przeszły. Za 3 tygodnie będę miała wizytę kontrolną u ginekologa więc też się tam jeszcze dopytam.

I teraz pytanie kieruje do kobiet które też były w takiej sytuacji bądź z Mają kogoś to przeżył to samo.
Czy udało wam się zajść jednak w ciaze z jednym sprawnym jajowodem? Czy ciąża przebiegała prawidłowo? Po jakim czasie udało wam się?
Udało się kochana i to bardzo szybko. Mam 2 córki, starałam się około 8 msc.
Mam jeden jajowód. Głowa do góry i pozytywne myślenie
 
Hej dziewczyny ostatnio pisałam o tym moim krawieniu które lekarz zdiagnozowal jako poronienie samoistne. Niestety ból był coraz gorszy krwawienie również, mąż się w końcu zdenerwował i zawiózł mnie we wtorek do szpitala w innym mieście. Okazało się że jestem w 6 tygodniu cpozaciążymacicznej i krwotok wewnętrzny. W środę koło 11 miałam usunięta ciążę, wycięty lewy jajowod i odsaczona krew z brzucha (ponad 200ml) zabiegiem laparoskopi. Z tego całego stresu zapomniałam się o to wszytko zapytać więc chciałabym zaczerpnąć jakiś informacji od osób które to przeszły. Za 3 tygodnie będę miała wizytę kontrolną u ginekologa więc też się tam jeszcze dopytam.

I teraz pytanie kieruje do kobiet które też były w takiej sytuacji bądź z Mają kogoś to przeżył to samo.
Czy udało wam się zajść jednak w ciaze z jednym sprawnym jajowodem? Czy ciąża przebiegała prawidłowo? Po jakim czasie udało wam się?
Tak, ja mam macicę jednorożną, dziecko i jestem w drugiej ciąży. Nie martw się :).
 
Udało się kochana i to bardzo szybko. Mam 2 córki, starałam się około 8 msc.
Mam jeden jajowód. Głowa do góry i pozytywne myślenie
Super ja już się naczytałam że to tak ciężko jest zajść w ciążę, że są duże szanse na kolejną ciążę pozamaciczna. Teraz dala mi pani nadzieję że jednak się uda :)
 
Tak, ja mam macicę jednorożną, dziecko i jestem w drugiej ciąży. Nie martw się :).
Gratulacje :) a długo się pani starała o tą drugą ciążę. Ja nie ukrywam że bardzo się zdziwiłam że jestem teraz w ciąży ponieważ to był mój pierwszy cykl po urodzeniu córki (2,5roku) i od razu taka niespodzianka.
 
A tak jeszcze zapytam jak długo panie krwawiły z drog rodnych po tym zabiegu? I po jakim czasie dostały pierwszej miesiączki ?
 
Gratulacje :) a długo się pani starała o tą drugą ciążę. Ja nie ukrywam że bardzo się zdziwiłam że jestem teraz w ciąży ponieważ to był mój pierwszy cykl po urodzeniu córki (2,5roku) i od razu taka niespodzianka.
4 miesiące, szybciej niż o pierwszą.
 
reklama
Hej dziewczyny ostatnio pisałam o tym moim krawieniu które lekarz zdiagnozowal jako poronienie samoistne. Niestety ból był coraz gorszy krwawienie również, mąż się w końcu zdenerwował i zawiózł mnie we wtorek do szpitala w innym mieście. Okazało się że jestem w 6 tygodniu cpozaciążymacicznej i krwotok wewnętrzny. W środę koło 11 miałam usunięta ciążę, wycięty lewy jajowod i odsaczona krew z brzucha (ponad 200ml) zabiegiem laparoskopi. Z tego całego stresu zapomniałam się o to wszytko zapytać więc chciałabym zaczerpnąć jakiś informacji od osób które to przeszły. Za 3 tygodnie będę miała wizytę kontrolną u ginekologa więc też się tam jeszcze dopytam.

I teraz pytanie kieruje do kobiet które też były w takiej sytuacji bądź z Mają kogoś to przeżył to samo.
Czy udało wam się zajść jednak w ciaze z jednym sprawnym jajowodem? Czy ciąża przebiegała prawidłowo? Po jakim czasie udało wam się?

Mialam bardzo podobna sytuacje do Twojej jednak troche bardziej drastyczna... ja w 8 tyg ciazy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i ze to ciaza pozamaciczna po tym jak rozerwalo mi jajowod na szczescie w gabinecie mojej Pani Gin... bylam potwierdzic ciaze a wyjechalam w karetce :( operacja na cito mialam usuniety prawy jajowod przetaczana krew itp. Po 6 tyg od operacji dostalam miesiaczke a po pol roku wznowilam starania o dziecko... teraz lezy obok mnie 7 tyg cud o imieniu Antonia ... (starania trwały 4 miesiace)
Moze to zabrzmi banalnie ale BEDZIE DOBRZE! Trzeba w to wierzyc... ja uwierzylam :)
❤️
Pozdrawiam i glowa do gory!
 
Do góry