reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pytanie

anilek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Listopad 2021
Postów
22
Witam
Mam córkę a w kwietniu poroniłam w 8tc w szpitalu.od początku słabo rosła i w szpitalu mówili że jak znowu będę starać to mam brać od razu Duphaston i tak robię
Otóż to
Z mężem staramy się już od lipca ale koleżanka mówiła, że mogę mieć słabe progestony i mam brać Duphaston 2dni po owulacji i w końcu się udało zajść bo wcześniej zachodziłam od razu.
Zrobiłam test 4 dni wcześniej i dzień przed okresem i wyszło pozytywnie. Cały czas biorę Duphaston i zuravit. Teraz doszła mi infekcje i biorę lactinovaginal dopochwowe. Wczoraj to był dzień miesiączki i dziś rano jakieś plamienie różowe i myślę czy to nie jest implantacja zarodka? Mam bóle brzucha jak na miesiączkę
Objawy to mam senna, szybciej zmęczenie, ból brzucha mdłości i czasem zawroty głowy
Boję się powtórki poronienie. :(
 
reklama
Jeśli testy wychodziły pozytywne to znaczy, że implantacją już dawno za Tobą - bo hormon zaczyna się wydzielać 24-48 godzin po implantacji. Każde krwawienie w ciąży najlepiej skonsultować z lekarzem. Jest też możliwe, że przez te testy przed terminem miesiączki wyłapałaś ciąże biochemiczną i okres się rozkręca.
 
A te różowe plamę to może znowu być poronienie czy niekoniecznie?
Może być, ale również dobrze może nie być. Tego nikt poza lekarzem Ci nie powie. A na USG to nawet on nic teraz nie zobaczy, bo jest za wcześnie.
Oznacz sobie betę i sprawdź po 48h czy przyrasta prawidłowo + zadzwoń/umów się do lekarza.
 
Może być, ale również dobrze może nie być. Tego nikt poza lekarzem Ci nie powie. A na USG to nawet on nic teraz nie zobaczy, bo jest za wcześnie.
Oznacz sobie betę i sprawdź po 48h czy przyrasta prawidłowo + zadzwoń/umów się do lekarza.
Dodałabym do bety jeszcze progesteron. Może tutaj leży problem 😉
 
reklama
Do góry