reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża pytanie

reklama
Takie dostałam odpowiedź

Załączniki

• received_1012978652591855.jpeg
    received_1012978652591855.jpeg
    125,8 KB · Wyświetleń: 40
  • received_195811112740099.jpeg
    received_195811112740099.jpeg
    145,8 KB · Wyświetleń: 40

witch84

Fanka BB :)
@anilek Dość wysoka beta, a i progesteron ładny. Także plamienie to na pewno nie była implantacja. Czasem się ono zdarza. Ja bym się umówiła do lekarza, bo już powinien znaleźć pęcherzyk w macicy, a przy okazji skontrolowałby to plamienie (może np. jakiś krwiak się zrobił??). I nie chciałabym straszyć, ale dobrze byłoby wykluczyć możliwość ciąży pozamacicznej.

@anilek Dość wysoka beta, a i progesteron ładny. Także plamienie to na pewno nie była implantacja. Czasem się ono zdarza. Ja bym się umówiła do lekarza, bo już powinien znaleźć pęcherzyk w macicy, a przy okazji skontrolowałby to plamienie (może np. jakiś krwiak się zrobił??). I nie chciałabym straszyć, ale dobrze byłoby wykluczyć możliwość ciąży pozamacicznej.
Plamienie to pewnie infekcja bo zrobiłam jeszcze mocz i okazało się że jest troszkę za duże mocz i pewnie dlatego. Ale plamienie za chwilę obecną praktycznie nie ma

Plamienie to pewnie infekcja bo zrobiłam jeszcze mocz i okazało się że jest troszkę za duże mocz i pewnie dlatego. Ale plamienie za chwilę obecną praktycznie nie ma
Bakterie za wysokie. Na chwilę obecną biorę urosept bo nie wiem co jeszcze można w tej chwili brać

Załączniki

• 16379415120847071835978672261196.jpg
    16379415120847071835978672261196.jpg
    556,2 KB · Wyświetleń: 16
Wyniki ładne, tak jak napisała @witch84
Możesz jutro betę powtórzyć, jeśli masz otwarte laboratorium i sprawdzić przyrost. No a potem we wtorek do lekarza. ;)
Niestety nie mam komu zostawić mała bym szla do laboratorium. :( Ale ostatnio jak poroniłam w wypisie pisze ponad 2tys i to w 8 tygodniu a tu chyba 5 tydzień bo ostatnio miesiączkę miałam 22 października

witch84

@anilek Ja bym powtórzyła badanie moczu. Czasem pojawienie się bakterii jest spowodowane złym pobraniem, a czasem np. zbyt długim odstaniem w laboratorium (bakterie zdążą się namnożyć).
Od infekcji układu moczowego nie miałabyś plamień. Możesz jeszcze brać żurawit. Z tego co pamiętam w przypadku pojawienia się bakterii brałam właśnie urosept 3x2tabl.
Już doczytałam - do wizyty u lekarza już niedługo. Trzymam kciuki!

@anilek Ja bym powtórzyła badanie moczu. Czasem pojawienie się bakterii jest spowodowane złym pobraniem, a czasem np. zbyt długim odstaniem w laboratorium (bakterie zdążą się namnożyć).
Od infekcji układu moczowego nie miałabyś plamień. Możesz jeszcze brać żurawit. Z tego co pamiętam w przypadku pojawienia się bakterii brałam właśnie urosept 3x2tabl.
Już doczytałam - do wizyty u lekarza już niedługo. Trzymam kciuki!
Troszkę się zmartwiłam że to może być ciąża pozamaciczna. Tylko nie to to już za dużo dla mnie wystarczająco że poroniłam.
Nie mam bóle z prawej czy lewej ale brzucha tak. Czekanie wieczność do wtorku

reklama

asia.joanna

Troszkę się zmartwiłam że to może być ciąża pozamaciczna. Tylko nie to to już za dużo dla mnie wystarczająco że poroniłam.
Nie mam bóle z prawej czy lewej ale brzucha tak. Czekanie wieczność do wtorku
Infekcja układu moczowego nie ma żadnego związku z plamieniami. Dopóki nie wykonasz usg wszystko jest możliwe i musisz być tego świadoma. Trzymam kciuki żeby było dobrze.

Do góry