reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża urojona?

Dołączył(a)
15 Luty 2010
Postów
7
Nie wiedziałam w jaki dział wkleić?

mam taki kłopot... panicznie nie chcę zajść w ciąże, brałam tabletki a żeby było śmieszniej maż jeszcze używał pod koniec prezerwatywę ale razu jednego pochrzaniłam tabletki trzech nie wzięłam a i jeszcze o jakiś dzień mi sie przesunęło nie wiem sama jak to zrobiłam a jak by tego było mało pękła nam gumka ja już panika, minęło trochę czasu a ja czuje ruchy dziecka w brzuchy, mąż mi mówi ze to flaki ale ja już jedno dziecko urodziłam i wiem jak się rusza dziecko... robiłam test wyszedł negatywnie, za tydzień zrobię znowu, nie wiem co myśleć żeby czuć ruchy dziecko to musiałby być ok 4 miesiąc cały czas miałam okres brałam tabletki dalej teraz od miesiąca przerwałam ... nie mogę iść do lekarza bo jestem za granica i sie nie dogadam, codziennie od jakiegoś tyg czuje ruchy czy ja sobie wmawiam???
 
reklama
chyba sobie wmawiasz :) jesli juz masz jedno dziecko, to najwczesniej poczulabys ruchy maluszka w 17 tc :) pozdrawiam
 
Do góry