reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w 21 dniu cyklu ?

Dołączył(a)
23 Luty 2021
Postów
5
Hej dziewczyny
☺️
Spóźnia mi się miesiączka 3 dzień, moje cykle to 26-28 dni. Ostatni raz miałam opóźnienie jakieś 2 lata temu gdy miałam zapalenie nerek, od tego czasu nic, do teraz. Współżyłam z narzeczonym 14/15 lutego , bez zabezpieczenia i napewno skończyło się to w środku. Jednak według kalendarzyka nie były to dni płodne. W styczniu byłam mocno przeziębiona , ale dostałam wtedy miesiączkę na czas. Objawy przedmiesiączkowe miałam takie jak zawsze, ból piersi, uczucie „spuchnięcia” itp. Dzień przed planowaną miesiączką (19 luty) zaczęło pobolewać mnie podbrzusze. W dzień spodziewanej miesiączki (20 luty ) też bolał , od wczoraj nie boli mnie brzuch , piersi delikatnie bolą na dole. Czy mogłam zajść w ciąże ? Kiedy w takiej sytuacji zrobić test ?
 
reklama
Hej dziewczyny
☺️
Spóźnia mi się miesiączka 3 dzień, moje cykle to 26-28 dni. Ostatni raz miałam opóźnienie jakieś 2 lata temu gdy miałam zapalenie nerek, od tego czasu nic, do teraz. Współżyłam z narzeczonym 14/15 lutego , bez zabezpieczenia i napewno skończyło się to w środku. Jednak według kalendarzyka nie były to dni płodne. W styczniu byłam mocno przeziębiona , ale dostałam wtedy miesiączkę na czas. Objawy przedmiesiączkowe miałam takie jak zawsze, ból piersi, uczucie „spuchnięcia” itp. Dzień przed planowaną miesiączką (19 luty) zaczęło pobolewać mnie podbrzusze. W dzień spodziewanej miesiączki (20 luty ) też bolał , od wczoraj nie boli mnie brzuch , piersi delikatnie bolą na dole. Czy mogłam zajść w ciąże ? Kiedy w takiej sytuacji zrobić test ?
to jak wrozenie z fusow zrob test lub badanie beta hcg nikt ci nie powie czy jestes w ciazy czy nie 😀
 
Hej dziewczyny
☺️
Spóźnia mi się miesiączka 3 dzień, moje cykle to 26-28 dni. Ostatni raz miałam opóźnienie jakieś 2 lata temu gdy miałam zapalenie nerek, od tego czasu nic, do teraz. Współżyłam z narzeczonym 14/15 lutego , bez zabezpieczenia i napewno skończyło się to w środku. Jednak według kalendarzyka nie były to dni płodne. W styczniu byłam mocno przeziębiona , ale dostałam wtedy miesiączkę na czas. Objawy przedmiesiączkowe miałam takie jak zawsze, ból piersi, uczucie „spuchnięcia” itp. Dzień przed planowaną miesiączką (19 luty) zaczęło pobolewać mnie podbrzusze. W dzień spodziewanej miesiączki (20 luty ) też bolał , od wczoraj nie boli mnie brzuch , piersi delikatnie bolą na dole. Czy mogłam zajść w ciąże ? Kiedy w takiej sytuacji zrobić test ?

Przy stosunku bez zabezpieczenia ryzyko zajścia w ciąże jest zawsze. Jeśli chodzi o to kiedy powinnaś wykonać test to możesz to zrobić w każdej chwili. Zalecane jest poczekanie do terminu @ ale skoro u Ciebie spóźnia się ona już trzy dni to leć do apteki po test i jutro rano zrób go z porannego moczu.
 
Przy stosunku bez zabezpieczenia ryzyko zajścia w ciąże jest zawsze. Jeśli chodzi o to kiedy powinnaś wykonać test to możesz to zrobić w każdej chwili. Zalecane jest poczekanie do terminu @ ale skoro u Ciebie spóźnia się ona już trzy dni to leć do apteki po test i jutro rano zrób go z porannego moczu.
Dziękuje za odpowiedź 😉jeżeli test jest w stanie wykryć już czy będzie bobas, tak zrobię.
 
reklama
Ale nikt ci nie powie czy owulacja się z jakiś przyczyn nie przesunęła. Czekaj na @. A jak nie pojawi się do 14 dni od stosunku to najpierw test (wcześniej nie na sensu), a jeżeli test będzie negatywny to lekarz. Duże opóźnienie krwawienia może być przyczyną jakiś zaburzeń hormonalnych.
 
Do góry