reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża w liceum

no nauczy ciee b\n indywiduanym sa znacznie ,ilsi pytai jak mi wygodnie siedzoec czy moze przerwe zrobic .. nauczycielki nawet opowiadaly mi o swoich ciazach pocieszaly ze porod to wsumie nic strasznego.. wyc howawcznie to mam genialna do tej pory czasami piszemy sms odwiedzila mnie nawet w szpitalu po porodzie:)
 
reklama
U to Ty dobrze miałaś:-p, ja na początku mieszkałam w internacie to tam też zaoferowali swoja pomoc, masę rzeczy dla Maluszka tyle że na słowach się skończyło:-p, ale chociaż lepiej się czułam jak tam u nich byłam:-). Teraz dla małego wszystko sama załatwiłam i mam z głowy :-).
A jak wspominacie swoje porody ?:rofl2:
 
Widze,że nie jestem tu sama :) Jestem w drugiej klasie liceum i w czwartym miesiącu ciąży.
Na początku było ciężko oswoić się z myślą,że z moim chłpakiem będziemy rodzicami ale z czasem wszystko staje się prostsze.Z każdym dniem spoglądam w przyszłość z coraz większym optymizmem i coraz bardziej kocham Nasze Maleństwo :)
 
Gratuluję :-):-) i witamy :-p:-p.
Co do kochania z każdym dniem mocniej zastanawiam się czy jest jakaś granica kiedy w końcu wiem że kocham Go do szaleństwa i już bardziej się nie da:-):-):-).
 
Asienka Witam! Termi masz na wakacje? w sumei to idealny dla licealistki ja urodzilam w litopadzie tez w 2 klasie;-)
geroland oj tez pamietam jak mi opowiadaly z tym, ze ja na indiwidualne do szkoly chozilam.:-p
 
No ja dzisiaj bylam u swojej gin. i powiedizla mi ze od jutra normalnei moge zaczac spokojnie rodzic no bo jutro zaczyna sie 38 tydzien:p w sumei to nie moge sie doczkac i bym chciala juz...:p
Ale ten moj "facet" to musi najpier trtoche sie na tym wykosztowac nim pojde do szpitala rodzic teraz to aj juz go przpilnuje ale jak anrazie dalej moja mam wydaje pieniadze dzisiaj wydala 131zl na same kosmetyki do szpitala dla mnei i dziecka a jeszce pieluch nei am kupionych... boze ile to kosdztuje ale jakos trzeba bedzie dac rade..:p

Ej wlasnie wescie te kroe juz urodzily powiedzcie jak to bylo jak zazynal sie porod...:p



a moze ktoras ma propozycje imienia dla chlopaka...?

Asieńka. no ja tez jestem w drugiej klasie tylko widzisz ja juz lada dzien moge urodzic;p
 
Ostatnia edycja:
Aida oj kasa leci i to strasznie. Co do rozpaczynajacego sie porodu to Ci wiele nie pomege bo ja pojechalam jak poczulam ze mi cos pocieklo jak bym popuszczala jak na izbie opisalam swoje "dolegliwosci" to byla pewna ze to tylko czop i bede wracac do domu ktg zreszta to potwierdzilo zadnych skurczy nie wykrylo dopiero przy badaniu gin. okazalo sie, ze ja juz w polowie.

A co do imienia ja mamy synka Mikolaja, mi osobiscie bardzo podoba sie Julek ale P nie przekonalam:dry: a oprcz tego jeszcze Olaf mi sie podoba.
 
Imię OLAF zawsze kojarzy mi sie z kolarzem najpierw NRD a później niemiec Olaf LUDWIG- ładne imię
 
Wiecei co syn znajomej am wlasnie Olaf drugi am Aleksander tez mi sie podobaloa wogole myslalam ze bede miec Nadie no ale nigdy nic nie waidomo

Bo kurde nie wiem jak to z tym porodem jest jajku juz nie moge sie doczekac;p
 
reklama
Aida doskonale Cie rozumiem z tym,ze nie mozesz sie doczekac z tym, ze ja niemolam sie doczekac a w tym samym czasie chcialam to odwlec bo sie balam czulam sie jak nie normalna jednoczesnie dwie sprzecznosci mnie omotaly:-p

A i nie wiem dlaczego ale mi sie straszliwie Mieszko podoba taka dzwieczne jest:-)
 
Do góry