reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ciąża w wieku 16 lat, a szkoła zaoczna?

Dołączył(a)
21 Maj 2018
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam

Z tego co wiem uczęszczać do szkoły zaocznej mogą osoby które ukończyły 18 lat. Jak to wygląda jeśli dziewczyna w wieku 16 lat jest w ciąży ? Czy może podjąć taką szkołę? Jeżeli nie to czy będzie mogła uczęszczać jeśli weźmie ślub za zgodą sądu opiekuńczego, który z tego co mi wiadomo powoduje iż 16 latka staje się pełnoletnia. Proszę o wypowiedzi osób które są obeznane w takich tematach. Z góry dziękuję za wszelaką pomoc.
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry