reklama

Ciąża z ... poprzedniego cyklu?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez agnieszka1989agaka, 29 Maj 2016.

Nulini
Najlepsza odpowiedź Nulini, 29 Maj 2016
Ja bym powtórzyła test z moczu porannego, ewentualnie betę z krwi i dopiero do lekarza. Przejdź do pełnej odpowiedzi
 1. agnieszka1989agaka

  agnieszka1989agaka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Kilka miesięcy temu okazało się, że moje hormony tarczycy nie są w normie (TSH = 8, ft3 i ft4 w normie). Lekarz zapytał czy planuję ciążę i kazał czekać pół roku na ponowne badania. Miesiączki mam w miarę regularne 30-32 dni. Ostatnia pojawiła się 12.05. Wydawało mi się, że była normalna. Od 4 dni czuję się strasznie słabo, mam mdłości i zawroty głowy. Czuję ból jajnika i lekki ból podbrzusza - bardzo delikatny ból podobny jak ten zapowiadający miesiączkę. Po dwóch dniach złego samopoczucia mój mąż stwierdził, żebym zrobiła test ciążowy. Zrobiłam go wieczorem 27.05. (16 dzień cyklu). Wyszła bardzo blada druga kreska. Wygląda jak włos. Może to nawet nie kreska, bo przecież przy takim TSH zajście w ciążę to cud... Sęk w tym, że w tym cyklu nie było możliwości bym zaszła w ciążę, więc czy możliwe, że w niej jestem mimo 6 dniowego krwawienia miesięcznego? Musiałaby to być ciąża z poprzedniego cyklu. Zgłupiałam kompletnie, nie wiem czy iść do lekarza i się ośmieszać...? Bo wydaje mi się to wszystko bardzo nielogiczne...
   
 2. Najlepsza odpowiedź:
  Post #14046145 by Nulini, 29 Maj 2016
 3. Nulini

  Nulini Po prostu szczęśliwa!

  Najlepsze odpowiedzi:
  77
  Głosów: 1
  Ja bym powtórzyła test z moczu porannego, ewentualnie betę z krwi i dopiero do lekarza.
   
  Nulini, 29 Maj 2016 Najlepsza odpowiedź
  #2
 4. reklama
 5. olandia

  olandia Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  1
  Beta wskazuje który to tydzień więc to jest najlepszy pomysł.
   
 6. cytrynowa_

  cytrynowa_ Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  14
  Niestety. Test moze wyjsc pozytywny jesli masz torbiel wytwarzajaca hormon beta hcg (zdarzaja sie takie). Wiec jesli uwazasz ze nie bylo możliwości zajsc w ciaze (chociaz kazdy seks bez zabezpieczenia jest juz możliwością) to idz do lekarza. Niech zrobi usg.

  No i zamiast testu proponuje zrobic beta hcg z krwi. Pewniejszy wynik bo nie wyjdą zadne bladziochy czy cienkie kreskie.
   

Poleć forum