reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Kalinka jest śliczna:) a jaka duża dziewczyna:) - szkoda, że faceci wiele rzeczy rozumieją dopiero, jak się sami przekonają:) Mój M też tak ma, ze ciągle mówi, że tego czy tamtego nie kupimy, a potem będzie pierwszy leciał do sklepu, bo jego ręce nie dadzą rady:) - świetny pomysł na zdjęcia z cyferkami:)


Ja co by nie myśleć za dużo o skurczach i innych dolegliwościach poprasowałam trochę, koszulek i koszul mojego M, co by miał zapas po porodzie:):)
 
reklama
Asia staram się opanować jak najwięcej, bo wszyscy dookoła mówią, że w pierwszym miesiącu nie będę wiedzieć w co ręce włożyć:)
 
Ojjjj tak. Ja pamietam jak moj Pawlaczek sie urodził. Jeju nic nie szło zrobic w domu.
Teraz w tej ciazy mam taki czas ze bardzo czesto mysle o poprzedniej i o tym jak Pawel byl malutki. :'( kiedy to byyyyłłłoooo ...czas tak szybko leci. Jeszcze niedawno kopyta mu całowałam, a teraz 45 rozmiar buta :-O

Dziewczyny tez tak macie teraz czy to zalezy od roznicy wieku miedzy dziecmi ??????
 
Asia staram się opanować jak najwięcej, bo wszyscy dookoła mówią, że w pierwszym miesiącu nie będę wiedzieć w co ręce włożyć:)
No to nie słuchaj się wszystkich bo albo byli źle zorganizowani albo sami dokładali sobie problemów :tak:Ja mimo iż synu też mega spokojnym dzieckiem nie był to miałam czas na wszystko i to z pominięciem kilkugodzinnych spacerów więc spoko loko :tak:Też widać, ze jesteś osobą z głową na karku więc tym bardziej dasz rade.

Asia nooo Twój synu to już kawaler jak się patrzy więc faktycznie, spora róznica wieku u Was :tak:

Karola, córa Ci się udała :-) Ja mam zakupioną huśtawkę więc wiem, ze na bank ją będę musiała wyciągnąć i złożyć ale to jeszcze czas.

Była dzisiaj u mnie przyjaciółka z 3 tyg bajtlem. Ech już bym mogła swojego tak na rękach ponosić :sorry:
 
Mama Tomeczka - szkoda że Emalia sama nie wpadła by się podzielić radosną nowiną. Emek zdażył na urodziny?

Mona - jak tętno będzie szalało to ci te CC zrobią jeszcze w tym tyg. Nie ma co zwlekać jeśli młoda czuje się niekomfortowo.

Asia - ja też tak mam ale u mnie też spora rożnica :tak::tak::tak:

Ludzik - a może u ciebie będzie inaczej? Wyjdzie w praniu ;-) początki są trudne bo trzeba się dziecka nauczyć no i te karmienie co 3 godz. Jak będziesz miała wolną chwilę to będziesz wolała iść spać:cool2:

Karola - śliczną masz córeczkę
 
Mychunia, mój M generalnie chodzi w koszulach, ale jak siedzi tylko w biurze i nie ma spotkań z "kontrahentami" to idzie w T-shircie:) więc jakoś da radę:) koszulę już wyprałam wszystkie co miałam w koszu to spokojnie na długo mu starczy, w szczególności, ze mu jeszcze dwie dokupiłam:) a chodzi w długim i krótkim rękawku, więc ma nadzieję, że na trochę mu starczy i zaraz po porodzie nie musieć prasować :)

Agamemnon
no ja nie słucham tych wszystkich, aż tak dokładnie, ale zakładam, że mogę czuć się tak, że przez pierwszy miesiąc najnormalniej nie będę miała ochoty prasować:) a ja czasem jestem z serii tych dokładających sobie problemów:)
 
cyntia oj nie mów, że u ciebie się nie zanosi, bo wierz mi - może się zadziać nagle i niespodziewanie :-D

ludzik to Ty na wylocie :-D &&&&&&&&&& za szybki i łatwy poród :happy2:

ewka u mnie Grześ teraz też miał katarek, ja mu psikam euphorbium i pomaga :happy2: chociaż z drugiej strony to nasz pierwszy katar skończył się zapaleniem płuc... :dry: ale chyba bym poczekała... zdrówka :*

karola Mała super :-D

mychunia
my też kupiliśmy komodę w Agacie - fajna, ale tak się ją składało, że szok - raz złóż i więcej mnie nie rozkładaj... :dry:

mona &&&&&&&&&&& żeby było dobrze :*
 
reklama
Ludziku no prasować nikt nie lubi ale to jednak nas nie ominie bo prasowania będzie full :-pNo ja doliczam do tego mojego starszaka któremu muszę prasowac spodnie i koszulki no i dojdzie jeszcze B , no i ja. Hmmm :dry:

mamoTomAni kurna chata musisz Anulce troche nagadać, zeby dziewczyna sobie jaj nie robiła :-pNo a tak poważnie, to może zęby jej idą? Moja koleżanka ma szkraba w tym samym wieku i wyszły mu już dwie jedynki dolne :shocked2:No i też jej wojował właśnie jesli chodzi o dokazywanie.
 
Do góry