reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Moje jest juz zaakceptowane. Nawet aktywowalam sobie zaufany profil pue zus i wszystko tam widac. Niestety brak info kiedy zrobia przelew.
Mysle ze dzis mam tez slaby dzien. Jakos weekendy mnie zawsze rozwalaja bo szym jest ze mna a od poniedzialku zawsze sama w domu. Dobrze ze chociaz tfu tfu mlody nie fika :-/ szkoda ze jego tatus nie poczuwa sie do zrobienia przelewu tak jak zus.
Smutam. Wiem. Sory
Zajem smutek pizza :'( dupe wielka bede miala. A co tam
 
reklama
Aaa rozumiem. Ja poczekam do piatku. Bede cierpliwa. Ale jak nie dostane kasy w poniedzialek z porannej transzy to zadzwonie juz z ryjem. To pierwsze moje zwolnienie od 10 lat. I pierwsze na dzialalnosci. Trzepia mnie pewnie w zdłóż i w szerz. A ten tydzien jakos przezyje. Gorzej ze w poniedzialek musze kokejny zus zaplacic za 10 dni pazdziernika :-( echhhh
Jaka pizza dobra....zjem jeszcze
 
Asiu
Jedz ile wlezie jezeli to poprawia ci humor! Ciezko masz widze i z pewnoscia przychodza takie momenty zalamki. Ale mysl pozytywnie dla kruszynki zeby i ona sie nie martwila. Ja tak mowie a sama mam mega zalamki... nie kumam tylko co z tym zusem.... ja wiem ze on wyplaca l4 ale ja w poprzedniej ciazy mialam tak ze przelew dostawalam z pracy z konta pracodawcy jak zwykle i o cAsie normalnej wyplaty... teraz narazie tez tak jest i mam nadzieje ze nic sie nie zmieni w tej kwestii. A bylego nie mozesz przycisnac albo gdzies to zglosic ze alimentow nie zaplacil?
 
Asiula ja tam bym zadzwonila poki co na spokojnie sie dowiedziec. Czasami jest jakas *******a o ktorej nie wiesz a wstrzymuje np
Iwo dobrze ze sie udalo;) oby tak dalej
 
Czy ja coś w ciąży narzekałam, że nie mogę spać...:) Zosia obudziła się o 1.30, najadła się i teraz wymyśliła podziwiać świat. Leży i patrzy sobie, bawi się swoimi kończynami, ale nie zamierza iść spać. Jak ją próbuję ululać to głowę mi jeszcze zadziera co by sobie popatrzeć:) najciekawsze są oczywiście czarne lampki na jasnej ścianie. Odłożyłam do łóżeczka, niech tam się bawi, może sama padnie. Dobrze chociaż, że poszłam spać o 22 to się już trochę wyspałam.

MamoTomeczka gorączka nie musi występować przy wszystkich chorobach, mam nadzieję, że po prostu Ania miała gorszy dzień i jak się obudzicie to wróci jej apetyt i dobry nastrój.

Dobra Zosi znudziło się leżenie w łóżeczku. Spróbuję jej dać cyca usypiacza może zaśnie:) Nadzieją Matką Głupich, ale nadzieja umiera ostatnia - przespałabym się jeszcze trochę:) Ziewa, więc jest nadzieja:)

-------------------------------------------------

Zasnęła sama w łóżeczku ok.3;00, kolejna pobudka nastała teraz tj.5;45, ale i tak nie jest źle, widzę postępy:)

Szukamy Zosi karuzeli do łóżeczka, macie jakieś, ktoś coś poleca lub zdecydowanie odradza:)
 
Ostatnia edycja:
Ludzik - ja właśnie poruszam z Emkiem temat karuzeli. Jak dla mnie to musi mieć zdalne sterowanie i cicho grać więc z regulacją głośności. Widziałam wczoraj Fisher price co wyświetla obrazy na suficie :) poszukam kompa to link podeślę.

Mamo Tomeczka - to mi ewidentnie na atak kolki wygląda. Chociaż jak młoda miała chore uszy to nie chciała jeść ale i temp była. A może zęby jej idą? Jest taki syropek Melisal który nam pomógł przy placzliwych dniach.

Asia - jak się dziś czujesz? Pizzy już kilka miesięcy nie jadłam. Mniam!

A mnie od wczoraj coś w szyję wlazlo. Boli mnie za uchem i węzeł poniżej. Fuck. Antybiotyk i tak biorę więc raczej mnie zawiało.
 
reklama
Do góry