reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza?

Somememories

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2019
Postów
48
Czesc kobietki!
przychodze z pewnym pytaniem,a wiec dwa dni przed owulacja uprawialam seks z moim facetem z koncem w srodku, bylo to 3 wrzesnia owulacje mialam 5. Od okolo 5-6 dni czuje sie dosc dziwnie,myslalam ze jest to spowodowane zblizajaca sie miesiaczka,ale patrzac sie na swoje odczucia co miesiac przed okresem cos mi nie pasowalo, jestem strasznie zmeczona(nie wazne co robilam) od 3 dni mam bol brzucha, nie jest on taki sam jak jak tuz przed okresem, zaparcia i gazy sa na porzadku dziennym,bola mnie piersi,przez cale dni mnie mdli, zdarzylo mi sie juz wymiotowac,zdarzyly sie zawroty glowy i jestem bardziej wyczulona na zapachy. Jestem 2 dni przed okresem, myslicie ze nie jest za wczesnie na objawy ciazy? Albo na robienie testu?
 
reklama
tak myślę o tobie . może lepiej troszkę jeszcze poczekać i znów USG by mieć pewność ??? czy też może samo zacznie się oczyszczać co byłoby lepsze napewno.a badałas betę?
Wiesz co teraz nie robiłam bety. Tylko wtedy tego 20.09 wynik 9 154 i 23.09 wynik 14 613.
I teraz już nie robiłam. Myślę, że w szpitalu powtórzą. I na pewno jeszcze raz ma inny lekarz wykonać usg i potwierdzić jego decyzję. Chociaż lekarz powiedział, że to nie sam zarodek wytwarza bete, ale właśnie też pęcherzyk ciążowy. Zresztą zobacz usg. Na takim etapie powiedział, że cokolwiek powinno być. :( jutro od rana jadę zgłosić się na szpital. Dzisiaj to totalnie jakoś jestem wypompowana.
 

Załączniki

  • 15699354394901137847293698283404.jpg
    15699354394901137847293698283404.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 99
reklama
Wiesz co teraz nie robiłam bety. Tylko wtedy tego 20.09 wynik 9 154 i 23.09 wynik 14 613.
I teraz już nie robiłam. Myślę, że w szpitalu powtórzą. I na pewno jeszcze raz ma inny lekarz wykonać usg i potwierdzić jego decyzję. Chociaż lekarz powiedział, że to nie sam zarodek wytwarza bete, ale właśnie też pęcherzyk ciążowy. Zresztą zobacz usg. Na takim etapie powiedział, że cokolwiek powinno być. :( jutro od rana jadę zgłosić się na szpital. Dzisiaj to totalnie jakoś jestem wypompowana.
Mi.co prawda w szpitalu mieli sprawdzić czy ciąża obumarła. Nim doszło do zabiegu to miałam usg z 6 razy bete z 3 i 4 lekarzy którzy potwierdzali
 
No właśnie, więc myślę, że jutro jeszcze wszystko dokładnie sprawdzą, ale patrząc na moje usg.... słów mi brakuje. :(
jeszcze masz czas . myślę że tydzień wprzód powinien rozwiac wszelkie wątpliwości więc mam nadzieję że wpierw wszystko zostanie sprawdzone zanim dojdzie do zabiegu przedwczesnego
 
Cześć dziewczyny, może u Was również były takie zawirowania jak u mnie i coś podpowiecie. Generalnie ten cykl miałam clo na pobudzenie jajników. Po clo zawsze mam ładny pecherzyk i sam pęka. Z tym że w tym cyklu nie robiłam monitoringu tylko postawiłam na testy owu. I teraz taka sytuacja jak na zdjęciu. 15dc test pozytywny, po czym dwa dni widać spadek i 18dc test znów pozytywny. I teraz nie mam pojęcia od kiedy liczyć. Jeśli od 15dc to dzisiaj byłabym 6dpo. Jajniki co jakiś czas pobolewaja ale dzisiaj dodatkowo bardzo bolał mnie brzuch, jakbym miała @. Natomiast licząc od 18dc to byłabym 3dpo i tego bólu brzucha do niczego nie mogę przypasowac.
20190929_115127.jpeg
 
Cześć dziewczyny, może u Was również były takie zawirowania jak u mnie i coś podpowiecie. Generalnie ten cykl miałam clo na pobudzenie jajników. Po clo zawsze mam ładny pecherzyk i sam pęka. Z tym że w tym cyklu nie robiłam monitoringu tylko postawiłam na testy owu. I teraz taka sytuacja jak na zdjęciu. 15dc test pozytywny, po czym dwa dni widać spadek i 18dc test znów pozytywny. I teraz nie mam pojęcia od kiedy liczyć. Jeśli od 15dc to dzisiaj byłabym 6dpo. Jajniki co jakiś czas pobolewaja ale dzisiaj dodatkowo bardzo bolał mnie brzuch, jakbym miała @. Natomiast licząc od 18dc to byłabym 3dpo i tego bólu brzucha do niczego nie mogę przypasowac. Zobacz załącznik 1029369
Ja bym powiedziała , że wg testów owu byla w 18 dc
 
Cześć dziewczyny, może u Was również były takie zawirowania jak u mnie i coś podpowiecie. Generalnie ten cykl miałam clo na pobudzenie jajników. Po clo zawsze mam ładny pecherzyk i sam pęka. Z tym że w tym cyklu nie robiłam monitoringu tylko postawiłam na testy owu. I teraz taka sytuacja jak na zdjęciu. 15dc test pozytywny, po czym dwa dni widać spadek i 18dc test znów pozytywny. I teraz nie mam pojęcia od kiedy liczyć. Jeśli od 15dc to dzisiaj byłabym 6dpo. Jajniki co jakiś czas pobolewaja ale dzisiaj dodatkowo bardzo bolał mnie brzuch, jakbym miała @. Natomiast licząc od 18dc to byłabym 3dpo i tego bólu brzucha do niczego nie mogę przypasowac. Zobacz załącznik 1029369
Też miałam taką sytuację w tym cyklu
 
reklama
Do góry